Nico Antonitsch vs Dgani - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
35
Defence
180 cm
34 lat (1991-09-30)
Austria Austria
Profil zawodnika
25
Defence
Israel Israel
Statystyki Nico Antonitsch, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Izraela Liga izraelska Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dgani, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga izraelska 2 liga izraelska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nico Antonitsch
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   14 1 0 0 1398' 14 0 3 4 0 10 3 0 3 535 2% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Elversberg 0 0 0 ' 1 0 1 1 0 0 35 31% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Hapoel Petah Tikva 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Petah Tikva 12 0 0 0 1172' 12 0 2 3 0 9 2 0 3 500 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Elversberg 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   34 1 0 0 1717' 14 0 6 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Elversberg 18 1 0 0 1492' 13 0 4 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Ingolstadt 16 0 0 0 225' 1 0 2 2 1 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   33 1 0 0 2786' 27 2 3 4 0 8 5 11 13 946 74% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 31 1 0 0 2606' 25 2 3 4 0 8 5 11 13 946 74% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Werder Brema 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   23 0 0 0 1045' 10 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Germany Promotion/Relegation 2 Ingolstadt 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Ingolstadt 20 0 0 0 955' 9 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   31 1 0 0 2746' 30 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Germany Promotion/Relegation 2 Ingolstadt 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Ingolstadt 29 1 0 0 2566' 28 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   37 3 0 0 3765' 34 7 2 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka FSV Zwickau 37 3 0 0 3765' 34 7 2 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Aalen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   28 3 0 0 2483' 25 2 1 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka FSV Zwickau 28 3 0 0 2483' 25 2 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   26 0 0 0 449' 3 1 3 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 26 0 0 0 449' 3 1 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   28 1 0 0 1144' 7 1 7 4 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 27 1 0 0 1054' 6 1 7 4 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   33 4 0 0 3030' 33 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SV Horn 33 4 0 0 3030' 33 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   38 2 0 0 2947' 23 4 11 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SV Horn 3 236' 1 0 2 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SV Horn 35 2 0 0 2711' 22 4 9 0 0 - - - - - - -
2012/2013   21 360' 4 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Kapfenberger SV 21 360' 4 0 0 - - - - - - -
Statystyki Dgani
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 0 0 1 2521' 23 0 7 3 0 4 0 0 13 1441 91% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Petah Tikva 22 0 0 1 2431' 22 0 7 3 0 4 0 0 13 1385 91% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Tel Awiw 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Hapoel Petah Tikva 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 56 88% 0
2024/2025   19 0 0 1 2081' 19 0 6 7 0 6 0 0 16 937 83% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Hajfa 19 0 0 1 2081' 19 0 6 7 0 6 0 0 16 937 83% 0
2023/2024   16 0 0 0 1440' 16 0 0 3 0 0 0 0 6 569 46% 0
Europa Conference League Beitar Jerozolima 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Beitar Jerozolima 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Beitar Jerozolima 14 0 0 0 1260' 14 0 0 2 0 0 0 0 6 569 46% 0
2022/2023   1 167' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Beitar Jerozolima 1 167' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Beitar Jerozolima ' 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2