Nel vs Murilo - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
90
Forward
Portugal Portugal
Profil zawodnika
77
Midfield
31 lat (1994-10-31)
Brazil Brazil
Statystyki Nel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Portugalii 2 liga portugalska Liga portugalska Puchar Ligi Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Murilo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Portugalii Liga portugalska Puchar Japonii Puchar Ligi Liga japońska Klubowe mecze towarzyskie 2 liga brazylijska Serie B Liga brazylijska Serie A
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 10 2 5 2250' 19 0 8 5 0 48 21 0 44 262 11% 10
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 1 0 0 ' 0 0 1 1 0 1 4 50% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 17 7 2 4 2014' 17 0 7 5 0 41 16 0 36 228 0% 8
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 2 2 0 1 236' 2 0 1 0 0 6 4 0 7 30 87% 2
2024/2025   12 5 0 1 1570' 12 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga portugalska Sporting CP B 12 5 0 1 1570' 12 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   8 0 0 2 0 0 0 0 0 2 50% 0
Trzecia liga portugalska Sporting CP B 8 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 50% 0
Statystyki Murilo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 12 6 5 5217' 37 0 25 3 0 89 40 0 26 877 73% 12
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Gil Vicente 1 156' 1 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Gil Vicente 29 11 6 4 3979' 29 0 17 3 0 71 32 0 25 719 79% 8
Puchar Japonii Kyoto Sanga FC 1 0 0 0 146' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Kyoto Sanga FC 3 1 0 1 490' 3 0 3 0 0 9 3 0 0 55 0% 2
Liga japońska Liga japońska Liga japońska Kyoto Sanga FC 3 0 0 0 446' 3 0 3 0 0 9 5 0 1 103 73% 2
2023/2024   28 5 2 6 3772' 29 0 18 3 0 43 14 0 24 574 78% 5
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Gil Vicente 26 4 2 5 3526' 27 0 17 3 0 43 14 0 24 574 78% 5
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Gil Vicente 2 1 0 1 246' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   28 5 2 1 4213' 27 19 4 1 0 33 15 8 18 489 82% 5
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Gil Vicente 28 5 2 1 4213' 27 19 4 1 0 33 15 8 18 489 82% 5
2021/2022   14 2 0 1 1611' 10 7 4 2 0 19 12 8 13 295 80% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Gil Vicente 14 2 0 1 1611' 10 7 4 2 0 19 12 8 13 295 80% 1
2020/2021   34 0 0 0 1394' 5 5 9 1 0 10 2 4 5 126 75% 1
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mallorca 34 0 0 0 1394' 5 5 9 1 0 10 2 4 5 126 75% 1
2019/2020   32 2 0 3 2890' 17 10 10 1 0 7 2 0 4 107 80% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 10 0 0 0 742' 4 3 3 0 0 7 2 0 4 107 80% 2
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Sporting Gijon 16 2 0 3 1815' 12 7 4 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 5 0 0 0 333' 1 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   27 3 0 0 1395' 9 0 8 0 0 16 7 5 14 211 83% 2
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 3 244' 1 0 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 102' 0 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 22 3 0 0 1049' 8 0 5 0 0 16 7 5 14 211 83% 2
2017/2018   38 13 1 0 4085' 33 11 5 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Nacional 38 13 1 0 4085' 33 11 5 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2