Neil Taylor vs Hayden Hackney - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Midfield
175 cm
65 kg
37 lat (1989-02-07)
Wales Wales
Profil zawodnika
7
Midfield
England England
Statystyki Neil Taylor, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Championship Puchar Anglii Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Klubowe mecze towarzyskie Olimpiada
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Hayden Hackney, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Championship Puchar Anglii Mecze towarzyskie U-21 EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Neil Taylor
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   26 0 0 0 2225' 17 9 0 3 0 4 2 15 7 431 74% 1
Championship Championship Championship Middlesbrough 23 0 0 0 1650' 14 6 0 3 0 4 2 12 6 405 75% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 3 0 0 0 575' 3 3 0 0 0 0 0 3 1 26 69% 0
2020/2021   30 0 0 0 345' 3 0 1 1 0 0 0 3 2 99 85% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 3 270' 3 0 0 0 0 3 2 99 85% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 27 0 0 0 75' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
2019/2020   34 0 0 0 1505' 15 1 3 3 0 3 0 8 6 343 80% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 4 270' 3 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 29 0 0 0 1145' 11 1 3 2 0 3 0 8 6 343 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   42 0 0 3 3422' 34 2 3 6 0 8 2 23 21 1034 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Aston Villa 39 0 0 3 3152' 31 2 3 5 0 8 2 23 21 1034 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   39 0 0 0 2886' 28 4 2 3 1 2 0 12 18 695 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Aston Villa 38 0 0 0 2796' 27 4 2 3 1 2 0 12 18 695 78% 0
2016/2017   38 0 0 1 3316' 32 6 0 3 1 5 0 26 15 799 70% 0
Championship Championship Championship Aston Villa 14 0 0 1 1424' 14 2 0 2 0 1 0 13 11 437 67% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Walia 8 0 0 0 610' 5 2 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Swansea City 14 0 0 0 1102' 11 2 0 1 0 4 0 13 4 362 73% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   34 0 0 1 3110' 33 1 1 4 0 9 0 38 27 1242 79% 0
Premier League Premier League Premier League Swansea City 34 0 0 1 3110' 33 1 1 4 0 9 0 38 27 1242 79% 0
2014/2015   47 0 0 2 4080' 44 1 1 12 0 4 0 31 25 1277 84% 0
Premier League Premier League Premier League Swansea City 34 0 0 2 3180' 34 1 1 9 0 4 0 31 25 1277 84% 0
Euro Euro Euro Walia 10 0 0 0 810' 9 0 0 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 3 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   43 0 0 1 1426' 11 3 3 1 0 3 0 4 4 278 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Swansea City 10 0 0 0 430' 4 0 1 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Swansea City 32 0 0 1 906' 6 3 2 0 0 3 0 4 4 278 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   11 0 0 0 872' 6 3 2 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Walia 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Swansea City 9 0 0 0 692' 4 3 2 0 0 - - - - - - -
2011/2012   37 0 0 1 3537' 35 5 1 4 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Swansea City 37 0 0 1 3537' 35 5 1 4 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   46 0 0 0 2892' 27 4 4 2 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 41 0 0 0 2802' 26 4 4 2 1 - - - - - - -
Euro Euro Euro Walia 5 90' 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   27 1 0 0 1800' 20 0 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Wrexham 27 1 0 0 1800' 20 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   29 2 0 0 1620' 18 0 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Wrexham 29 2 0 0 1620' 18 0 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   28 0 0 0 2331' 21 3 5 4 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Wrexham 28 0 0 0 2331' 21 3 5 4 0 - - - - - - -
Statystyki Hayden Hackney
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   41 7 0 8 4891' 41 0 15 4 0 104 26 0 51 2675 87% 4
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Middlesbrough 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 0 37 81% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 38 5 0 7 4397' 38 0 12 4 0 98 24 0 49 2432 86% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 1 0 0 171' 1 0 1 0 0 2 1 0 0 58 90% 0
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Anglia U21 1 1 0 0 161' 1 0 1 0 0 1 1 0 2 64 94% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Anglia U21 1 0 0 1 162' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 84 96% 0
2024/2025   43 5 0 3 4134' 43 0 3 9 1 79 24 0 62 3077 85% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 43 5 0 3 4134' 43 0 3 9 1 79 24 0 62 3077 85% 1
2023/2024   33 2 0 2 3487' 33 0 7 6 0 36 9 0 39 2487 58% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Anglia U21 6 752' 6 0 3 3 1 0 4 525 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Middlesbrough 6 1 0 2 607' 6 0 1 0 0 7 3 0 6 345 73% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 20 1 0 0 1979' 20 0 2 6 0 26 5 0 29 1591 74% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 149' 1 0 1 0 0 0 0 26 81% 0
2022/2023   40 3 0 5 4261' 35 13 3 9 0 19 7 46 34 1994 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 0 0 0 149' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 39 3 0 5 4112' 34 12 3 9 0 19 7 46 34 1994 89% 0
2021/2022   32 0 0 2 3271' 20 12 9 12 0 11 4 49 21 690 80% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Scunthorpe United 31 0 0 2 3200' 20 12 8 12 0 11 4 49 21 690 80% 2
2020/2021   10 3 2 0 179' 1 0 1 1 0 2 0 2 2 47 77% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 9 89' 0 0 1 0 0 0 0 2 50% 0
Premier Reserve League Middlesbrough U21 3 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 2 0 2 2 45 78% 0
2019/2020   1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   1 1 0 0 84' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Middlesbrough Academy 1 1 0 0 84' 0 0 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2