Nabil Bentaleb vs Haraldsson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
187 cm
68 kg
31 lat (1994-11-24)
Algeria Algeria
Profil zawodnika
10
Midfield
Iceland Iceland
Statystyki Nabil Bentaleb, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Liga francuska Liga Europy World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Puchar Narodów Afryki Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Haraldsson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Liga Europy Puchar Francji EURO U-21 Mecze towarzyskie Reprezentacje Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Euro kwalifikacje baraże Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nabil Bentaleb
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 3 2 3 3268' 30 0 9 5 0 28 8 0 30 1589 86% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 191 91% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 15 2 1 2 1566' 15 0 3 3 0 17 5 0 18 886 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lille 7 0 0 0 848' 7 0 4 1 0 8 2 0 11 452 85% 0
World Cup Qualification Africa Algieria 5 0 0 0 584' 5 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Algieria 1 1 1 1 90' 1 0 0 0 0 1 1 0 0 32 91% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Lille 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 0 28 0% 0
2024/2025   4 1 0 0 425' 4 0 1 0 0 5 1 0 1 237 88% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 4 1 0 0 425' 4 0 1 0 0 5 1 0 1 237 88% 0
2023/2024   31 0 0 3 3318' 31 0 8 11 0 15 2 0 24 1832 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 1 167' 1 0 1 1 0 0 0 57 86% 0
Europa Conference League Lille 6 0 0 0 745' 6 0 3 4 0 5 0 0 6 335 89% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 24 0 0 3 2406' 24 0 4 7 0 9 2 0 18 1440 87% 0
2022/2023   33 4 2 4 3391' 31 6 2 8 1 31 15 22 41 1295 84% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Algieria 2 0 0 0 232' 1 1 1 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 30 4 2 4 3039' 29 5 1 7 1 31 15 22 41 1295 84% 0
2021/2022   18 1 0 0 2241' 18 8 0 4 0 13 7 28 14 821 82% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 18 1 0 0 2241' 18 8 0 4 0 13 7 28 14 821 82% 0
2020/2021   21 0 0 0 1030' 7 2 4 3 0 1 1 9 4 232 80% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 20 0 0 0 940' 6 2 4 2 0 1 1 9 4 232 80% 0
2019/2020   18 0 0 0 1624' 11 4 4 4 0 5 0 25 7 486 84% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 3 0 0 0 483' 3 2 0 2 0 1 0 6 2 114 82% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 14 0 0 0 1141' 8 2 4 2 0 4 0 19 5 372 85% 0
2018/2019   35 8 8 0 3278' 25 7 9 4 0 26 10 34 18 885 81% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 25 3 3 0 2400' 19 5 6 4 0 21 7 31 16 711 81% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 3 2 2 0 400' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Schalke 04 7 3 3 0 478' 4 0 2 0 0 5 3 3 2 174 82% 0
2017/2018   30 4 4 3 2249' 19 5 4 3 1 14 8 24 6 433 83% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 4 0 0 0 327' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Algieria 4 0 0 0 422' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 22 4 4 3 1500' 12 3 4 3 1 14 8 24 6 433 83% 1
2016/2017   45 7 2 5 4839' 37 14 6 12 0 50 14 39 39 2018 81% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 3 0 0 1 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Schalke 04 9 2 1 0 1078' 7 4 2 0 0 10 3 5 11 467 82% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 33 5 1 4 3535' 28 9 4 12 0 40 11 34 28 1551 81% 0
2015/2017   5 1 0 0 352' 3 1 1 3 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Algieria 5 1 0 0 352' 3 1 1 3 0 - - - - - - -
2015/2016   20 1 0 1 942' 5 1 6 3 0 3 2 3 0 95 79% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Algieria 2 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 11 0 0 0 478' 2 1 3 1 0 3 2 3 0 95 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 4 0 0 1 338' 3 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 3 0 0 0 126' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
2014/2015   41 1 0 3 3499' 32 5 4 10 0 26 5 27 16 1537 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 6 0 0 1 569' 5 1 1 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 29 0 0 2 2535' 25 2 2 8 0 26 5 27 16 1537 87% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Algieria 3 0 0 0 135' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 3 1 0 0 260' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   27 0 0 1 1671' 13 4 3 2 0 16 2 18 10 685 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 4 338' 2 0 2 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 22 0 0 1 1303' 11 4 1 2 0 16 2 18 10 685 88% 0
Statystyki Haraldsson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   43 11 0 6 5955' 43 0 26 8 0 67 21 0 57 1696 86% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 30 8 0 2 4221' 30 0 19 5 0 49 17 0 41 1158 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lille 9 1 0 2 1374' 9 0 7 1 0 11 2 0 8 388 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 2 0 0 2 180' 2 0 0 2 0 5 1 0 4 109 92% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Islandia 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 2 32 75% 0
Club Friendlies Lille 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Lille 1 0 0 ' 0 0 2 1 0 2 9 0% 0
2024/2025   31 8 0 4 4509' 31 0 21 6 0 55 23 0 44 1307 84% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Islandia 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 67 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 21 5 0 3 2995' 21 0 15 3 0 35 13 0 27 877 83% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 2 1 0 0 330' 2 0 1 1 0 9 4 0 3 83 78% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lille 7 2 0 1 1094' 7 0 5 2 0 11 6 0 13 280 89% 0
2023/2024   26 5 1 4 4030' 25 1 23 6 0 32 16 0 37 905 73% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 2 3 1 2 329' 2 0 2 0 0 9 5 0 1 110 41% 1
Europa Conference League Lille 8 0 0 2 1255' 8 0 7 1 0 11 5 0 8 258 83% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 16 2 0 0 2446' 15 1 14 5 0 12 6 0 28 537 74% 1
2022/2023   2 0 0 1 324' 2 0 2 2 0 3 1 0 1 92 84% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 2 0 0 1 324' 2 0 2 2 0 3 1 0 1 92 84% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2