Mourad Satli vs Andrei Pitian - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
90
Defence
187 cm
78 kg
36 lat (1990-01-29)
France France
Profil zawodnika
17
Defence
30 lat (1995-11-16)
Romania Romania
Statystyki Mourad Satli, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Awans/Spadek
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andrei Pitian, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mourad Satli
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   17 0 0 0 530' 5 0 1 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 15 0 0 0 450' 5 0 0 3 0 - - - - - - -
Awans/Spadek FC Voluntari 2 80' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   17 0 0 1 1530' 17 0 0 6 2 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Red Star 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Red Star 16 0 0 1 1440' 16 0 0 6 2 - - - - - - -
2017/2018   2 3 0 0 272' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Red Star 2 0 0 0 272' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Red Star 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   10 0 0 0 260' 1 0 3 0 1 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 8 0 0 0 260' 1 0 3 0 1 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup KV Mechelen 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 0 0 0 9 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Petrolul Ploiesti 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Petrolul Ploiesti 0 0 0 ' 9 2 - - - - - - -
2013/2014   27 1 0 0 2142' 17 4 5 5 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 27 1 0 0 2142' 17 4 5 5 0 - - - - - - -
2012/2013   34 0 0 0 2383' 22 0 6 7 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 34 0 0 0 2383' 22 0 6 7 0 - - - - - - -
2010/2011   0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Visetois 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Strasbourg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andrei Pitian
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 0 0 0 744' 7 0 2 5 1 3 1 0 4 279 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska FC Voluntari 7 0 0 0 744' 7 0 2 5 1 3 1 0 4 279 0% 0
2024/2025   9 1 0 0 926' 9 0 2 4 0 6 2 0 10 301 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska FC Voluntari 9 1 0 0 926' 9 0 2 4 0 6 2 0 10 301 0% 0
2023/2024   9 0 0 0 993' 9 0 3 3 1 3 2 0 5 398 81% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Universitatea Cluj 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 8 0 0 0 903' 8 0 3 3 1 3 2 0 5 398 81% 0
2022/2023   33 1 0 0 2168' 20 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Universitatea Cluj 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 32 0 0 0 2048' 19 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   31 0 0 0 2185' 19 1 6 1 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Chindia Targoviste 16 0 0 0 1440' 16 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Arges Pitesti 15 0 0 0 745' 3 1 6 0 0 - - - - - - -
Awans/Spadek Concordia Chiajna 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 0 0 0 3103' 33 1 1 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Chindia Targoviste 34 0 0 0 3103' 33 1 1 3 0 - - - - - - -
2019/2020   34 1 0 0 2256' 18 1 7 4 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 7 388' 0 0 5 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Chindia Targoviste 26 1 0 0 1778' 18 1 1 4 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Awans/Spadek Chindia Targoviste 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   14 0 0 0 722' 7 2 0 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 14 0 0 0 722' 7 2 0 2 0 - - - - - - -
2017/2018   43 723' 5 0 4 - - - - - - -
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Apollon Limassol 32 270' 3 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Astra Giurgiu 4 194' 0 0 3 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Apollon Limassol 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Astra Giurgiu 4 79' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   3 0 0 0 90' 1 0 0 3 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Astra Giurgiu 0 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Pandurii 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Astra Giurgiu 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Pandurii 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   0 0 0 3 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Pandurii 0 0 0 ' 3 1 - - - - - - -
2013/2014   2 81' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Pandurii 2 81' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2