Moses Simon vs Ilan Kebbal - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Midfield
168 cm
66 kg
30 lat (1995-07-12)
Nigeria Nigeria
Profil zawodnika
10
Midfield
France France
Statystyki Moses Simon, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Liga francuska Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Puchar Narodów Afryki Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Ilan Kebbal, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Liga francuska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Moses Simon
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 5 0 6 4992' 34 0 25 0 0 33 10 0 19 477 84% 10
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Paris FC 25 3 0 3 3985' 25 0 23 0 0 33 10 0 18 460 85% 10
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Nigeria 2 2 0 0 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
World Cup Qualification Africa Nigeria 7 0 0 3 797' 7 0 2 0 0 0 0 0 1 17 76% 0
2024/2025   32 8 4 10 4385' 32 0 19 2 0 45 17 0 53 587 76% 9
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 1 159' 1 0 1 1 0 0 3 19 68% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 31 8 4 10 4226' 31 0 18 2 0 44 17 0 50 568 76% 9
2023/2024   21 3 1 5 2317' 21 0 6 0 0 34 13 0 29 382 75% 5
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 21 3 1 5 2317' 21 0 6 0 0 34 13 0 29 382 75% 5
2022/2023   47 7 2 4 5763' 37 26 8 3 0 20 8 10 22 471 76% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 32 5 1 4 4089' 28 18 3 3 0 20 8 10 22 447 75% 2
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Nigeria 4 2 1 0 464' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 3 0 0 0 210' 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nantes 8 0 0 0 1000' 5 5 3 0 0 0 0 0 0 24 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Freiburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   39 6 0 8 4924' 33 24 1 3 0 35 20 18 27 616 74% 6
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 35 6 0 8 4383' 29 22 1 3 0 31 18 14 26 571 75% 4
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Nantes 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 3 0 0 0 451' 3 2 0 0 0 4 2 4 1 45 69% 2
2020/2021   36 6 1 6 4718' 30 22 6 2 0 17 11 15 20 430 74% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 1 82' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 33 6 1 5 4294' 28 20 5 2 0 16 10 12 18 379 73% 3
France Promotion/Relegation 1 Nantes 2 0 0 1 342' 2 2 0 0 0 1 1 3 2 51 82% 0
2019/2022   2 0 0 0 225' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Nigeria 2 0 0 0 225' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2019/2021   8 0 0 0 1077' 7 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Nigeria 2 0 0 0 246' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Nigeria 6 0 0 0 831' 6 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   30 9 0 7 3168' 28 7 2 2 0 44 17 10 23 464 78% 8
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nantes 2 3 0 0 245' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 26 5 0 5 2779' 25 6 1 2 0 44 17 10 23 464 78% 8
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 2 1 0 2 144' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   34 1 0 1 2053' 10 5 11 1 0 19 6 10 14 221 72% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Levante 2 180' 2 0 0 4 1 2 8 73 73% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Levante 32 1 0 1 1873' 8 5 11 1 0 15 5 8 6 148 72% 0
2017/2018   36 7 3 4 3961' 32 11 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Gent 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 30 6 3 4 3291' 28 9 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Gent 2 0 0 0 227' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Nigeria 2 1 0 0 263' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   47 5 1 4 4850' 33 17 9 2 0 8 2 5 5 149 79% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Gent 13 0 0 1 1205' 8 5 2 0 0 8 2 5 5 149 79% 3
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 32 5 1 3 3402' 24 11 6 2 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Gent 2 0 0 0 243' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2017   7 2 0 0 509' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Nigeria 7 2 0 0 509' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   51 3 0 1 4580' 23 22 14 2 0 3 3 1 2 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Gent 8 0 0 1 732' 4 4 1 1 0 3 3 1 2 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Nigeria 3 0 0 0 151' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Gent 4 0 0 0 81' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 36 3 0 0 3616' 19 15 13 1 0 - - - - - - -
2014/2015   42 17 0 0 4018' 31 10 6 2 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Trenczyn 4 3 0 0 90' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Gent 2 0 0 0 70' 0 0 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Słowacji Puchar Słowacji Puchar Słowacji AS Trenczyn 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 17 7 0 0 1912' 13 6 4 1 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka AS Trenczyn 19 6 0 0 1946' 18 3 1 1 1 - - - - - - -
2013/2014   14 7 0 0 1270' 12 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka AS Trenczyn 14 7 0 0 1270' 12 1 2 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ilan Kebbal
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 9 3 5 3248' 26 0 12 7 0 50 19 0 61 1480 86% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Paris FC 0 0 1 ' 0 0 1 0 0 0 60 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Paris FC 26 9 3 4 3248' 26 0 12 7 0 49 19 0 61 1415 86% 3
World Cup Qualification Africa Algieria 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Algieria 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 5 0% 0
2024/2025   25 5 2 7 3211' 25 0 12 4 0 47 14 0 63 1570 88% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 25 5 2 7 3211' 25 0 12 4 0 47 14 0 63 1570 88% 0
2023/2024   38 8 4 11 4597' 38 0 15 3 0 59 22 0 108 1884 77% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Paris FC 2 2 0 0 262' 2 0 1 0 0 4 3 0 6 104 87% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 36 6 4 11 4335' 36 0 14 3 0 55 19 0 102 1780 77% 3
2022/2023   30 4 0 7 2933' 15 8 12 0 0 26 9 6 37 656 82% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Paris FC 1 0 0 0 107' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 29 4 0 7 2826' 15 8 11 0 0 26 9 6 37 656 82% 2
2021/2022   39 1 0 4 3859' 22 19 10 2 0 3 2 4 16 258 78% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Reims 1 0 0 0 166' 1 1 0 1 0 0 0 1 0 16 94% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 38 1 0 4 3693' 21 18 10 1 0 3 2 3 16 242 77% 3
2020/2021   35 3 0 5 4413' 32 17 3 4 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dunkerque 35 3 0 5 4413' 32 17 3 4 0 - - - - - - -
2019/2021   2 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Algieria 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Lyon la Duchere 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Cote Bleue 1 90' 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2