Mory Konate vs Hey - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Defence
Germany Germany
Profil zawodnika
3
Defence
Denmark Denmark
Statystyki Mory Konate, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Hey, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga Europy Liga belgijska EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Statystyki Mory Konate
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 2 0 1 2923' 28 0 6 6 0 13 6 0 20 910 90% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 23 2 0 1 2473' 23 0 6 6 0 13 6 0 20 910 90% 0
World Cup Qualification Africa Gwinea 4 0 0 0 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Gwinea 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   2 0 0 0 256' 2 0 1 1 0 1 0 0 4 149 89% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 2 0 0 0 256' 2 0 1 1 0 1 0 0 4 149 89% 1
2023/2024   18 2 0 0 2661' 19 0 13 5 0 12 6 0 18 726 77% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 18 2 0 0 2661' 19 0 13 5 0 12 6 0 18 726 77% 0
2022/2023   28 0 0 1 2379' 22 1 4 6 2 10 4 33 28 689 78% 1
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea 4 143' 0 0 2 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska St.Truiden 24 0 0 1 2236' 22 1 2 6 2 10 4 33 28 689 78% 1
2021/2022   23 3 0 1 2111' 22 1 1 5 0 15 7 39 19 754 76% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska St.Truiden 23 3 0 1 2111' 22 1 1 5 0 15 7 39 19 754 76% 0
2020/2021   24 0 0 1 1670' 10 4 7 8 1 0 0 3 1 53 68% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup St.Truiden 2 0 0 0 226' 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska St.Truiden 22 0 0 1 1444' 8 3 7 7 1 0 0 3 1 53 68% 0
2019/2020   10 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska St.Truiden 10 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Borussia Dortmund II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Borussia Dortmund II 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 1 0 0 90' 1 0 0 2 2 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec TuS Erndtebrueck 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka TuS Erndtebrueck 1 0 0 ' 2 2 - - - - - - -
Statystyki Hey
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 0 0 0 2910' 32 0 0 7 0 10 1 0 24 1588 86% 0
Europa Conference League Anderlecht Bruksela 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 2 0 0 2 200 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Anderlecht Bruksela 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 24 0 0 0 2160' 24 0 0 6 0 8 1 0 19 1288 86% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Dania U21 2 180' 2 0 0 0 0 0 3 100 87% 0
2024/2025   34 1 0 3 3314' 34 0 4 5 0 11 4 0 41 2838 91% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Anderlecht Bruksela 2 246' 2 0 1 1 0 0 1 116 91% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 16 0 0 1 1555' 16 0 2 2 0 6 2 0 17 964 85% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 16 1 0 2 1513' 16 0 1 3 0 4 2 0 23 1758 94% 0
2023/2024   18 1 0 2 1856' 18 0 3 2 1 11 5 0 17 1102 91% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 7 0 0 1 778' 7 0 2 2 0 3 1 0 8 707 92% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Lyngby 3 270' 3 0 0 2 1 0 7 160 86% 0
Europa Conference League FC Nordsjaelland 6 1 0 1 628' 6 0 1 0 0 6 3 0 2 235 93% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Dania U21 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   5 450' 5 0 0 3 1 0 10 155 82% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Lyngby 5 450' 5 0 0 3 1 0 10 155 82% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2