Morong vs M. Ujlaky - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Defence
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
29
Defence
Statystyki Morong, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki M. Ujlaky, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga słowacka Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Morong
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 2 0 2 2664' 20 0 12 3 0 26 9 0 33 396 57% 6
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 20 2 0 2 2664' 20 0 12 3 0 26 9 0 33 396 57% 6
2024/2025   29 2 0 2 2939' 29 0 5 5 0 20 10 0 52 867 58% 8
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 29 2 0 2 2939' 29 0 5 5 0 20 10 0 52 867 58% 8
2023/2024   22 4 0 2 2897' 22 0 12 3 0 24 10 0 29 410 65% 7
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 22 4 0 2 2897' 22 0 12 3 0 24 10 0 29 410 65% 7
2022/2023   3 2 0 0 335' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 3 2 0 0 335' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki M. Ujlaky
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 1 0 0 1595' 17 0 1 6 1 5 3 0 12 521 67% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 11 1 0 0 990' 11 0 0 5 1 3 3 0 9 321 67% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Spartak Trnawa 4 360' 4 0 0 2 0 0 3 165 63% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Spartak Trnawa 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Spartak Trnawa 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Słowacja U21 1 155' 1 0 1 0 0 0 0 35 86% 0
2024/2025   23 0 0 0 2310' 23 0 3 4 0 8 2 0 26 911 69% 0
Europa Conference League Spartak Trnawa 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Spartak Trnawa 22 0 0 0 2220' 22 0 3 4 0 8 2 0 26 911 69% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   20 1 0 0 1800' 20 0 0 8 0 5 3 0 3 155 81% 0
Europa Conference League Spartak Trnawa 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka OFK Malzenice 16 0 0 0 1440' 16 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Spartak Trnawa 4 1 0 0 360' 4 0 0 2 0 5 3 0 3 155 81% 0
2022/2023   - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2