Morong vs FabiÅ¡ - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Defence
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
11
Defence
Slovakia Slovakia
Statystyki Morong, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Fabiš, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka 2 liga czeska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Morong
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 2 0 2 2664' 20 0 12 3 0 26 9 0 33 396 57% 6
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 20 2 0 2 2664' 20 0 12 3 0 26 9 0 33 396 57% 6
2024/2025   29 2 0 2 2939' 29 0 5 5 0 20 10 0 52 867 58% 8
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 29 2 0 2 2939' 29 0 5 5 0 20 10 0 52 867 58% 8
2023/2024   22 4 0 2 2897' 22 0 12 3 0 24 10 0 29 410 65% 7
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 22 4 0 2 2897' 22 0 12 3 0 24 10 0 29 410 65% 7
2022/2023   3 2 0 0 335' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 3 2 0 0 335' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Fabiš
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 1 0 4 990' 11 0 0 2 0 8 1 0 9 452 18% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 3 0 0 2 270' 3 0 0 0 0 0 1 0 0 109 74% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Jihlava 8 0 0 2 720' 8 0 0 2 0 8 0 0 9 343 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Kosice 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   25 0 0 2 2761' 25 0 7 2 0 20 10 0 11 721 55% 2
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Kosice 25 0 0 2 2761' 25 0 7 2 0 20 10 0 11 721 55% 2
2023/2024   30 2 0 6 2780' 30 0 1 3 0 12 6 0 5 553 69% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Kosice 30 2 0 6 2780' 30 0 1 3 0 12 6 0 5 553 69% 1
2022/2023   3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2