Moritz Heyer vs Immanuel Pherai - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Midfield
178 cm
31 lat (1995-04-04)
Germany Germany
Profil zawodnika
22
Midfield
Netherlands Netherlands
Statystyki Moritz Heyer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec 2. Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Immanuel Pherai, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Bundesliga Czwarta liga niemiecka Puchar Niemiec World Cup Qualification CONCACAF Klubowe mecze towarzyskie CONCACAF Gold Cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Moritz Heyer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 0 0 0 1803' 12 0 10 4 0 8 1 0 17 366 79% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Fortuna Duesseldorf 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 1 0 0 2 42 83% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Fortuna Duesseldorf 10 0 0 0 1517' 10 0 8 4 0 7 1 0 15 324 78% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Fortuna Duesseldorf 1 150' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   16 1 0 0 1655' 16 0 3 3 0 3 2 0 18 537 87% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 12 100% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Fortuna Duesseldorf 15 0 0 0 1565' 15 0 3 2 0 2 1 0 16 406 84% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 1 0 2 119 94% 0
2023/2024   5 1 0 0 638' 5 0 3 9 1 7 1 0 6 377 70% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 11 82% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 5 1 0 0 638' 5 0 3 9 1 6 1 0 5 366 70% 0
2022/2023   30 3 0 3 3232' 30 6 1 8 0 13 4 28 26 1295 83% 4
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 27 3 0 3 2819' 27 5 0 8 0 12 4 28 26 1220 83% 4
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Holstein Kiel 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Baraże Hamburger SV 2 249' 2 0 1 1 0 0 0 75 80% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 1 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   40 6 0 3 4077' 34 8 5 7 0 31 11 28 43 1477 80% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 5 0 0 0 512' 3 0 2 1 0 2 0 2 3 105 78% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 33 6 0 3 3303' 29 7 3 6 0 28 10 25 35 1284 81% 4
Baraże Hamburger SV 2 0 0 0 262' 2 1 0 0 0 1 1 1 5 88 73% 0
2020/2021   34 2 0 1 3346' 33 5 0 5 0 14 8 31 35 1216 83% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Osnabrueck 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 33 2 0 1 3256' 32 5 0 5 0 14 8 31 35 1216 83% 1
2019/2020   35 6 0 0 3229' 34 2 0 4 0 24 12 25 37 960 84% 2
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Osnabrueck 34 6 0 0 3139' 33 2 0 4 0 24 12 25 37 960 84% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Osnabrueck 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   36 3 0 0 3240' 36 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Hallescher FC 36 3 0 0 3240' 36 0 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   36 3 0 0 3357' 33 4 1 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Sportfreunde Lotte 36 3 0 0 3357' 33 4 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   40 2 0 0 2640' 17 1 14 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Sportfreunde Lotte 4 322' 0 0 4 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Sportfreunde Lotte 36 2 0 0 2318' 17 1 10 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 3 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Sportfreunde Lotte 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Sportfreunde Lotte 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Sportfreunde Lotte 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Immanuel Pherai
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 6 0 0 2315' 18 0 10 5 1 32 9 0 17 365 72% 4
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Elversberg 11 2 0 0 1564' 11 0 8 2 0 25 6 0 9 223 69% 4
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hamburger SV 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 1 1 0 0 2 23 78% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hamburger SV II 2 4 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 7 86% 0
World Cup Qualification CONCACAF Surinam 2 255' 2 0 1 4 1 0 4 99 80% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hamburger SV 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup Surinam 0 0 0 ' 1 0 2 2 0 0 13 54% 0
2024/2025   10 2 0 4 1397' 10 0 8 6 0 13 4 0 23 314 70% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 5 0 0 3 624' 5 0 3 4 0 8 2 0 16 189 74% 1
CONCACAF Nations League 1 Surinam 4 0 0 0 608' 4 0 4 2 0 2 0 0 6 86 65% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 1 2 0 1 165' 1 0 1 0 0 3 2 0 1 39 67% 0
2023/2024   23 4 0 4 3383' 23 0 17 5 0 50 19 0 34 550 59% 8
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 1 1 0 0 217' 1 0 1 1 0 4 2 0 0 23 78% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 22 3 0 4 3166' 22 0 16 4 0 46 17 0 34 527 58% 8
2022/2023   28 10 1 5 3538' 21 13 9 5 0 12 5 0 8 93 57% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 1 0 0 119' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 27 9 1 5 3419' 20 12 9 5 0 12 5 0 8 93 57% 2
2021/2022   34 6 0 0 3641' 29 11 3 9 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 2 90' 0 0 1 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Borussia Dortmund II 31 6 0 0 3551' 29 11 2 9 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia Dortmund 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   29 2 0 3 2325' 15 4 12 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 29 2 0 3 2325' 15 4 12 1 0 - - - - - - -
2019/2020   4 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 4 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2