Momo vs Adrian Embarba - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Midfield
184 cm
74 kg
43 lat (1982-07-15)
Spain Spain
Profil zawodnika
23
Midfield
177 cm
72 kg
34 lat (1992-05-07)
Spain Spain
Statystyki Momo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Adrian Embarba, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Momo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2018/2019   18 1 0 0 1368' 5 5 8 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 18 0 0 0 1368' 5 5 8 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Las Palmas 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   19 2 0 1 1555' 9 7 4 3 0 6 1 5 21 299 84% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Las Palmas 18 0 0 1 1465' 8 7 4 3 0 6 1 5 21 299 84% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Las Palmas 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   35 3 1 0 2535' 13 9 11 4 0 11 5 7 30 753 83% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Las Palmas 33 3 1 0 2373' 12 8 11 3 0 11 5 7 30 753 83% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Las Palmas 2 0 0 0 162' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   33 2 0 3 3264' 19 13 8 3 0 15 5 15 31 824 78% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Las Palmas 4 2 0 0 516' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Las Palmas 29 0 0 3 2748' 15 11 8 3 0 15 5 15 31 824 78% 4
2014/2015   38 7 4 0 1495' 0 11 12 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 38 7 4 0 1495' 0 11 12 0 0 - - - - - - -
2013/2014   35 5 3 0 1595' 5 10 7 1 1 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Las Palmas 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 35 4 2 0 1595' 5 10 7 1 1 - - - - - - -
2012/2013   44 5 1 0 3063' 6 29 7 1 1 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Las Palmas 2 1 0 0 322' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 42 4 1 0 2741' 4 27 7 1 1 - - - - - - -
2011/2012   16 2 0 0 821' 0 7 4 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 3 0 0 0 158' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 13 2 0 0 663' 0 7 2 0 0 - - - - - - -
2010/2011   19 0 0 0 1013' 0 11 5 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Betis 19 0 0 0 1013' 0 11 5 0 0 - - - - - - -
2009/2010   28 2 1 0 3039' 22 15 0 2 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Xerez 28 2 1 0 3039' 22 15 0 2 0 - - - - - - -
2008/2009   40 17 3 0 1863' 15 7 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Xerez 40 17 3 0 1863' 15 7 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   16 0 0 0 90' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Xerez 16 0 0 0 90' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
2006/2007   32 0 0 0 1124' 2 2 11 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Racing Santander 32 0 0 0 1124' 2 2 11 0 0 - - - - - - -
2005/2006   7 0 0 0 418' 1 1 4 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska RC Deportivo 7 0 0 0 418' 1 1 4 1 0 - - - - - - -
2004/2005   30 1 0 0 2538' 16 9 8 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Albacete 30 1 0 0 2538' 16 9 8 0 0 - - - - - - -
Statystyki Adrian Embarba
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 17 2 10 4267' 31 0 20 9 1 103 44 0 55 789 71% 20
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 30 14 2 10 4106' 30 0 19 9 1 99 40 0 54 769 73% 20
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Almeria 1 2 0 0 161' 1 0 1 0 0 4 4 0 1 20 0% 0
2024/2025   20 2 0 1 3007' 20 0 18 5 0 44 17 0 26 548 70% 16
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 2 1 0 0 226' 2 0 1 1 0 7 4 0 5 78 38% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 18 1 0 1 2781' 18 0 17 4 0 37 13 0 21 470 75% 14
2023/2024   31 3 1 2 3957' 29 2 17 5 0 62 25 0 42 736 67% 15
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 31 3 1 2 3957' 29 2 17 5 0 62 25 0 42 736 67% 15
2022/2023   35 4 1 3 3496' 18 13 15 5 1 38 18 15 27 381 75% 7
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 34 4 1 3 3440' 18 13 14 5 1 37 18 14 26 377 75% 7
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 1 56' 0 0 1 1 0 1 1 4 75% 0
2021/2022   39 0 0 2 3996' 24 18 8 4 0 35 16 30 39 559 75% 6
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 38 0 0 2 3996' 24 18 8 4 0 35 16 30 39 559 75% 6
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Espanyol 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   38 9 2 14 5295' 37 25 1 11 0 37 21 34 50 686 77% 6
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Espanyol 38 9 2 14 5295' 37 25 1 11 0 37 21 34 50 686 77% 6
2019/2020   42 9 2 15 4677' 39 15 1 8 0 39 15 22 22 217 71% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 18 2 1 4 2395' 17 11 1 4 0 39 15 22 22 217 71% 1
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Rayo Vallecano 22 7 1 11 2282' 22 4 0 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Espanyol 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   37 5 3 6 4267' 27 17 9 5 1 49 18 44 36 420 74% 8
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 37 5 3 6 4267' 27 17 9 5 1 49 18 44 36 420 74% 8
2017/2018   42 8 0 0 4867' 41 15 1 3 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Rayo Vallecano 42 8 0 0 4867' 41 15 1 3 0 - - - - - - -
2016/2017   34 7 0 0 3401' 31 7 2 6 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Rayo Vallecano 34 7 0 0 3401' 31 7 2 6 0 - - - - - - -
2015/2016   35 2 0 4 2806' 20 8 10 5 0 36 15 27 25 559 71% 10
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 2 170' 1 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 33 2 0 4 2636' 19 8 9 5 0 36 15 27 25 559 71% 10
2014/2015   18 4 0 3 1463' 9 5 4 1 0 22 10 14 14 280 78% 5
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 18 3 0 3 1463' 9 5 4 1 0 22 10 14 14 280 78% 5
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   26 0 0 1 796' 1 4 8 0 0 10 1 11 4 120 81% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 25 0 0 1 706' 0 4 8 0 0 10 1 11 4 120 81% 2

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2