Moises vs Alexander Djiku - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Defence
31 lat (1995-03-11)
Brazil Brazil
Profil zawodnika
4
Defence
182 cm
74 kg
31 lat (1994-08-09)
France France
Statystyki Moises, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Superpuchar Rosji Puchar Rosji Liga rosyjska Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies Liga brazylijska Serie A Puchar Południowoamerykański Copa Libertadores Puchar Brazylii 2 liga brazylijska Serie B
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alexander Djiku, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga rosyjska Liga turecka Puchar Rosji Liga Mistrzów Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Moises
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 3 0 3 3193' 30 0 7 11 3 14 3 0 21 1016 75% 4
Superpuchar Rosji Superpuchar Rosji Superpuchar Rosji CSKA Moskwa 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 18 0% 0
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji CSKA Moskwa 4 0 0 0 390' 4 0 0 3 1 0 0 0 0 139 0% 0
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska CSKA Moskwa 19 2 0 3 1863' 19 0 2 8 1 14 3 0 21 859 89% 4
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie CSKA Moskwa 4 1 0 0 690' 5 0 4 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies CSKA Moskwa 1 160' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   38 3 0 3 3635' 38 0 2 7 0 13 7 0 15 1506 85% 4
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska CSKA Moskwa 26 3 0 3 2465' 26 0 2 4 0 13 7 0 14 1454 88% 3
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji CSKA Moskwa 12 0 0 0 1170' 12 0 0 3 0 0 0 0 1 52 0% 1
2023/2024   34 1 0 0 3422' 34 0 5 9 1 14 2 0 18 1087 65% 1
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji CSKA Moskwa 9 0 0 0 1035' 9 0 3 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska CSKA Moskwa 24 1 0 0 2267' 24 0 2 8 0 12 2 0 13 1064 66% 1
Superpuchar Rosji Superpuchar Rosji Superpuchar Rosji CSKA Moskwa 1 120' 1 0 0 2 0 0 5 23 0% 0
2022/2023   25 1 0 2 2463' 23 3 3 5 0 7 3 8 11 647 79% 3
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji CSKA Moskwa 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska CSKA Moskwa 24 0 0 2 2373' 22 3 3 5 0 7 3 8 11 647 79% 3
Statystyki Alexander Djiku
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 3 0 0 3392' 35 0 3 6 1 10 3 0 23 1387 78% 0
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Spartak Moskwa 19 0 0 0 1789' 19 0 1 5 1 8 3 0 21 1148 88% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0% 0
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Spartak Moskwa 5 0 0 0 480' 5 0 0 1 0 2 0 0 2 97 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Ghana 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 74 93% 0
World Cup Qualification Africa Ghana 7 2 0 0 717' 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Fenerbahce 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 67 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Spartak Moskwa 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   30 1 0 0 3181' 30 0 8 12 0 14 5 0 32 1754 87% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 20 0 0 0 2196' 20 0 7 6 0 9 2 0 16 1104 88% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kayserispor 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Samsunspor 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fenerbahce 1 0 0 0 145' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Fenerbahce 3 0 0 0 300' 3 0 0 1 0 3 2 0 5 206 83% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Fenerbahce 6 1 0 0 540' 6 0 0 3 0 2 1 0 11 444 87% 0
2023/2024   31 3 0 1 3055' 31 0 3 9 1 15 3 0 27 1986 78% 2
Europa Conference League Fenerbahce 8 0 0 0 828' 8 0 1 2 0 2 0 0 5 660 73% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 23 3 0 1 2227' 23 0 2 7 1 13 3 0 22 1326 81% 1
2022/2023   34 1 0 1 3146' 32 4 0 8 1 11 4 31 21 1169 80% 1
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 1 0 0 0 177' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 33 1 0 1 2969' 31 3 0 8 1 11 4 31 21 1169 80% 1
2021/2022   34 1 0 0 2887' 30 2 1 10 1 15 7 43 24 1568 83% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 34 1 0 0 2887' 30 2 1 10 1 15 7 43 24 1568 83% 2
2020/2021   32 0 0 0 3044' 29 5 1 8 0 8 2 40 32 1064 85% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 32 0 0 0 3044' 29 5 1 8 0 8 2 40 32 1064 85% 2
2019/2022   2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Ghana 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2019/2021   7 0 0 0 784' 7 2 0 2 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Ghana 5 0 0 0 524' 5 1 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 2 0 0 0 260' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   37 2 0 1 3145' 32 2 2 6 0 20 7 37 23 1051 86% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 2 1 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 27 1 0 1 2349' 24 1 2 6 0 20 7 37 23 1051 86% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Strasbourg 6 450' 5 0 0 - - - - - - -
2018/2019   37 1 0 0 3180' 35 0 0 9 2 7 1 51 43 1164 83% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 32 1 0 0 2790' 31 0 0 9 1 7 1 51 43 1164 83% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 4 0 0 0 300' 3 0 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   33 0 0 0 3000' 33 0 0 11 0 18 3 40 36 1229 80% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 4 0 0 0 390' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 28 0 0 0 2520' 28 0 0 10 0 18 3 40 36 1229 80% 0
2016/2017   24 1 0 0 2149' 22 1 2 2 2 16 2 24 21 654 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji SC Bastia 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska SC Bastia 23 1 0 0 2059' 21 1 2 2 2 16 2 24 21 654 75% 0
2015/2016   22 0 0 0 2006' 19 3 2 6 1 2 1 30 25 542 69% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji SC Bastia 2 69' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska SC Bastia 20 0 0 0 1937' 19 3 1 6 1 2 1 30 25 542 69% 0
2014/2015   18 0 0 0 240' 2 0 0 0 0 1 0 8 1 51 73% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji SC Bastia 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej SC Bastia 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska SC Bastia 13 180' 2 0 0 1 0 8 1 51 73% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   9 0 0 0 82' 0 1 0 0 0 0 0 3 3 58 69% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska SC Bastia 9 0 0 0 82' 0 1 0 0 0 0 0 3 3 58 69% 0
2012/2013   6 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska SC Bastia 6 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2