Moi Gomez vs Cyril Ngonge - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Midfield
170 cm
59 kg
31 lat (1994-06-23)
Spain Spain
Profil zawodnika
16
Forward
Belgium Belgium
Statystyki Moi Gomez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Cyril Ngonge, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch Liga hiszpańska EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Moi Gomez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 1 0 2 2151' 15 0 10 3 0 16 3 0 24 1000 89% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Osasuna Pampeluna 3 1 0 0 401' 3 0 1 0 0 5 1 0 3 184 89% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Osasuna Pampeluna 12 0 0 2 1750' 12 0 9 3 0 11 2 0 21 816 88% 0
2024/2025   8 1 0 0 986' 8 0 4 1 0 7 2 0 9 588 65% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Osasuna Pampeluna 2 1 0 0 260' 2 0 1 0 0 1 1 0 3 124 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Osasuna Pampeluna 6 0 0 0 726' 6 0 3 1 0 6 1 0 6 464 83% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   28 3 0 0 3452' 26 1 15 4 0 19 8 0 33 1191 76% 3
Europa Conference League Osasuna Pampeluna 2 0 0 0 336' 2 0 2 1 0 0 0 0 2 67 87% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Osasuna Pampeluna 25 3 0 0 2941' 23 1 12 3 0 19 8 0 30 1108 76% 2
Superpuchar Osasuna Pampeluna 1 175' 1 0 1 0 0 0 1 16 88% 1
2022/2023   36 3 0 3 4328' 32 14 4 7 0 12 7 12 20 1094 88% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Osasuna Pampeluna 5 0 0 1 795' 4 3 1 2 0 0 0 0 2 40 85% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Osasuna Pampeluna 31 3 0 2 3533' 28 11 3 5 0 12 7 12 18 1054 89% 1
2021/2022   49 3 0 3 3601' 15 11 20 2 0 8 5 22 11 557 82% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Villarreal 12 0 0 1 666' 2 2 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 37 2 0 2 2935' 13 9 16 2 0 8 5 22 11 557 82% 2
2020/2021   50 4 1 0 5301' 30 16 18 1 0 12 7 19 28 1093 86% 7
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Villarreal 1 0 0 0 100' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 36 4 1 0 4212' 29 15 6 1 0 12 7 16 25 967 87% 6
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 83' 0 0 1 0 0 2 1 18 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 12 0 0 0 906' 1 1 10 0 0 0 0 1 2 108 81% 1
2019/2020   40 5 0 4 4437' 27 18 12 1 0 36 14 21 26 908 84% 9
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 38 5 0 4 4276' 26 18 11 1 0 34 13 21 25 862 84% 8
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 161' 1 0 1 2 1 0 1 46 89% 1
2018/2019   38 2 0 7 3719' 35 7 1 3 0 25 8 47 25 1175 83% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Huesca 38 2 0 7 3719' 35 7 1 3 0 25 8 47 25 1175 83% 0
2017/2018   39 2 0 0 3830' 25 11 13 4 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Huesca 17 1 0 0 1758' 15 4 2 4 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Sporting Gijon 22 1 0 0 2072' 10 7 11 0 0 - - - - - - -
2016/2017   29 2 1 5 3388' 24 16 2 5 0 21 6 45 10 821 81% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sporting Gijon 29 2 1 5 3388' 24 16 2 5 0 21 6 45 10 821 81% 3
2015/2016   33 2 0 3 2177' 9 6 13 3 0 15 9 27 4 371 85% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 33 2 0 3 2177' 9 6 13 3 0 15 9 27 4 371 85% 1
2014/2015   49 4 0 4 4234' 24 12 19 7 0 26 12 24 14 634 79% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 8 0 0 0 610' 4 3 1 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 35 4 0 4 3069' 17 8 15 6 0 26 12 24 14 634 79% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 6 0 0 0 555' 3 1 3 0 0 - - - - - - -
2013/2014   26 2 0 3 2370' 16 7 7 0 0 27 7 24 22 469 77% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 24 2 0 3 2151' 15 6 6 0 0 27 7 24 22 469 77% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 0 0 0 219' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   24 1 0 0 1266' 1 10 8 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Villarreal 24 1 0 0 1266' 1 10 8 0 0 - - - - - - -
2011/2012   25 4 0 0 1097' 0 9 9 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 2 116' 0 0 2 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Villarreal B 23 4 0 0 981' 0 9 7 0 0 - - - - - - -
2010/2011   1 78' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Villarreal B 1 78' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Cyril Ngonge
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 1 0 4 3029' 21 0 17 7 0 37 16 0 32 413 73% 13
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Torino 2 0 0 1 332' 2 0 2 1 0 2 0 0 2 36 86% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 7 0 0 2 994' 7 0 6 4 0 11 4 0 12 122 75% 5
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Torino 12 1 0 1 1703' 12 0 9 2 0 24 12 0 18 255 71% 6
2024/2025   3 2 0 0 456' 3 0 3 2 0 15 8 0 17 125 89% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 2 2 0 0 309' 2 0 2 0 0 2 2 0 3 49 88% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 1 0 0 0 147' 1 0 1 2 0 13 6 0 14 76 89% 1
Serie A Serie A Serie A Hellas Werona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Belgia 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   19 7 0 2 2573' 19 0 12 6 0 62 21 0 33 432 64% 4
Serie A Serie A Serie A Hellas Werona 17 6 0 2 2268' 17 0 10 4 0 42 14 0 22 306 61% 3
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 1 1 0 0 144' 1 0 1 2 0 17 6 0 10 112 79% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Hellas Werona 1 161' 1 0 1 3 1 0 1 14 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów SSC Napoli 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   29 8 0 3 3156' 18 11 11 3 0 47 19 13 21 320 60% 6
Serie A Serie A Serie A Hellas Werona 17 5 0 1 1721' 10 5 7 3 0 27 12 5 11 167 59% 5
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 12 3 0 2 1435' 8 6 4 0 0 20 7 8 10 153 60% 1
2021/2022   35 8 0 1 3769' 19 16 13 4 0 38 19 27 14 238 58% 12
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 34 7 0 1 3692' 19 16 12 4 0 38 19 27 14 232 57% 12
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Groningen 1 1 0 0 77' 0 0 1 0 0 0 0 0 0 6 100% 0
2020/2021   24 5 1 2 2541' 15 13 5 2 0 21 10 12 21 301 75% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska RKC Waalwijk 24 5 1 2 2541' 15 13 5 2 0 21 10 12 21 301 75% 1
2019/2020   24 7 2 3 1968' 19 1 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 22 7 2 3 1968' 19 1 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   10 0 0 0 504' 2 2 3 1 0 0 0 0 1 17 71% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Club Brugge 1 0 0 0 159' 1 1 0 0 0 0 0 0 1 17 71% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Club Brugge 9 0 0 0 345' 1 1 3 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2