Mohammed Rafique vs Akhtar - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
20
Defence
33 lat (1992-09-20)
India India
Profil zawodnika
12
Defence
India India
Statystyki Mohammed Rafique, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Akhtar, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mohammed Rafique
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   14 251' 1 0 2 - - - - - - -
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 14 251' 1 0 2 - - - - - - -
2021/2022   18 0 0 1 1719' 12 5 4 0 0 - - - - - - -
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska East Bengal Club 18 0 0 1 1719' 12 5 4 0 0 - - - - - - -
2020/2021   18 0 0 0 1487' 7 5 8 3 0 - - - - - - -
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska East Bengal Club 18 0 0 0 1487' 7 5 8 3 0 - - - - - - -
2019/2020   16 0 0 1 616' 5 1 1 3 0 - - - - - - -
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Mumbai City FC 16 0 0 1 616' 5 1 1 3 0 - - - - - - -
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska FC Goa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   14 0 0 0 791' 2 0 9 2 0 - - - - - - -
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Mumbai City FC 14 0 0 0 791' 2 0 9 2 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 0 - - - - - - -
I-League I-League I-League East Bengal Club 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2017   1 77' 0 0 1 - - - - - - -
World Cup Qualification Asia Indie 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
I-League I-League I-League East Bengal Club 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Akhtar
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 0 0 1 1075' 10 0 2 4 0 5 2 0 6 454 79% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Northeast United FC 10 0 0 1 1075' 10 0 2 4 0 5 2 0 6 454 79% 0
2024/2025   22 1 0 0 1980' 22 0 0 4 1 11 3 0 5 708 73% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Northeast United FC 22 1 0 0 1980' 22 0 0 4 1 11 3 0 5 708 73% 0
2023/2024   19 1 0 1 1857' 19 0 2 7 0 12 2 0 7 579 74% 2
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Northeast United FC 19 1 0 1 1857' 19 0 2 7 0 12 2 0 7 579 74% 2

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2