Stefan Kutschke vs Müller - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Forward
194 cm
89 kg
37 lat (1988-11-03)
Germany Germany
Profil zawodnika
25
Forward
Germany Germany
Statystyki Stefan Kutschke, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec 2. Bundesliga Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Müller, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Stefan Kutschke
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   3 1 0 1 453' 3 0 3 5 1 11 5 0 7 115 55% 7
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Dynamo Dresden 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 5 40% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Dynamo Dresden 1 1 0 1 166' 1 0 1 5 1 10 5 0 6 110 55% 7
Club Friendlies Dynamo Dresden 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Dynamo Dresden 1 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   7 7 3 0 1032' 7 0 6 5 2 13 5 0 8 140 11% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Dynamo Dresden 0 0 0 ' 0 0 3 2 0 2 25 64% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Fortuna Duesseldorf 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Dynamo Dresden 7 7 3 0 1032' 7 0 6 5 2 10 3 0 6 115 0% 4
2023/2024   34 13 4 4 4637' 34 0 22 8 0 2 0 0 1 13 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Dynamo Dresden 34 13 4 4 4637' 34 0 22 7 0 2 0 0 1 13 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Freiburg II 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   36 9 2 0 4741' 31 17 8 10 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Dynamo Dresden 36 9 2 0 4741' 31 17 8 10 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   26 2 0 0 2950' 19 10 7 4 0 25 11 31 24 427 53% 16
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 2 0 0 0 248' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 24 2 0 0 2702' 18 9 6 4 0 25 11 31 24 427 53% 16
2020/2021   35 13 6 1 4510' 35 18 0 8 0 3 1 6 3 50 62% 2
Germany Promotion/Relegation 2 Ingolstadt 2 0 0 1 342' 2 2 0 0 0 3 1 6 3 50 62% 2
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Ingolstadt 33 13 6 0 4168' 33 16 0 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   39 14 6 0 4265' 39 11 0 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Germany Promotion/Relegation 2 Ingolstadt 1 1 0 0 165' 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Ingolstadt 37 13 6 0 4010' 37 10 0 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   37 3 1 2 3364' 17 8 17 4 0 1 0 6 5 31 45% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Germany Promotion/Relegation 2 Ingolstadt 2 180' 2 0 0 1 0 6 4 29 45% 3
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 34 3 1 2 3094' 14 8 17 4 0 0 0 0 1 2 50% 0
2017/2018   35 8 3 0 3164' 16 8 17 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 32 7 3 0 3016' 16 8 15 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 3 1 0 0 148' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   34 18 3 4 3681' 26 11 7 5 0 30 19 31 47 327 55% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Dynamo Dresden 2 2 1 0 187' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Dynamo Dresden 32 16 2 4 3494' 26 10 6 5 0 30 19 31 47 327 55% 1
2015/2016   25 5 1 0 1437' 0 2 16 1 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Dynamo Dresden 16 3 0 0 908' 0 2 10 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Nuernberg II 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 7 0 0 0 409' 0 0 5 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 2 120' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   31 1 0 1 1616' 7 9 5 1 0 23 1 36 25 255 54% 5
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Paderborn 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Paderborn 30 1 0 1 1586' 7 9 5 1 0 23 1 36 25 255 54% 5
2013/2014   23 1 0 0 654' 0 1 7 0 0 3 1 3 1 18 44% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 21 1 0 0 654' 0 1 7 0 0 3 1 3 1 18 44% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Müller
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 1 0 1 837' 6 0 5 5 1 20 5 0 12 68 62% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Holstein Kiel 5 1 0 1 682' 5 0 4 5 1 19 5 0 12 67 61% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Holstein Kiel 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 1 100% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Osnabrueck 1 155' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   19 3 1 1 2599' 19 0 13 6 1 30 10 0 16 157 1% 12
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Osnabrueck 19 3 1 1 2599' 19 0 13 6 1 29 10 0 16 155 0% 12
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Osnabrueck 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 2 100% 0
2023/2024   8 1 0 9 0 1 0 0 0 5 60% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 5 60% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Mainz 05 II 8 1 0 ' 9 0 - - - - - - -
2022/2023   1 6 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Augsburg II 1 6 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2