Miyashiro vs Adrian Embarba - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
18
Midfield
Japan Japan
Profil zawodnika
23
Midfield
177 cm
72 kg
34 lat (1992-05-07)
Spain Spain
Statystyki Miyashiro, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Azjatycka Liga Mistrzów Puchar Ligi Liga japońska Klubowe mecze towarzyskie Puchar Japonii Superpuchar Japonii
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Adrian Embarba, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Druga liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Miyashiro
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   49 20 0 5 6718' 49 0 30 1 0 108 44 0 65 1289 79% 13
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 11 4 0 1 1259' 11 0 4 1 0 24 9 0 9 285 86% 7
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Vissel Kobe 2 3 0 0 347' 2 0 2 0 0 9 6 0 4 126 85% 0
Puchar Ligi Vissel Kobe 1 0 0 0 121' 1 0 1 0 0 1 1 0 1 16 0% 0
Liga japońska Liga japońska Liga japońska Vissel Kobe 33 11 0 4 4765' 33 0 22 0 0 70 25 0 51 859 78% 6
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Vissel Kobe 1 1 0 0 136' 1 0 1 0 0 4 3 0 0 3 0% 0
Puchar Japonii Vissel Kobe 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   5 4 1 0 878' 5 0 5 1 0 15 5 0 9 134 78% 0
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Vissel Kobe 5 4 1 0 878' 5 0 5 1 0 15 5 0 9 134 78% 0
2023/2024   1 0 1 0 0 4 2 0 4 45 84% 0
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Kawasaki Frontale 1 0 1 ' 0 0 4 2 0 4 45 84% 0
Statystyki Adrian Embarba
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 17 2 10 4267' 31 0 20 9 1 103 44 0 55 789 71% 20
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 30 14 2 10 4106' 30 0 19 9 1 99 40 0 54 769 73% 20
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Almeria 1 2 0 0 161' 1 0 1 0 0 4 4 0 1 20 0% 0
2024/2025   20 2 0 1 3007' 20 0 18 5 0 44 17 0 26 548 70% 16
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 18 1 0 1 2781' 18 0 17 4 0 37 13 0 21 470 75% 14
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 2 1 0 0 226' 2 0 1 1 0 7 4 0 5 78 38% 2
2023/2024   31 3 1 2 3957' 29 2 17 5 0 62 25 0 42 736 67% 15
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 31 3 1 2 3957' 29 2 17 5 0 62 25 0 42 736 67% 15
2022/2023   35 4 1 3 3496' 18 13 15 5 1 38 18 15 27 381 75% 7
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 34 4 1 3 3440' 18 13 14 5 1 37 18 14 26 377 75% 7
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 1 56' 0 0 1 1 0 1 1 4 75% 0
2021/2022   39 0 0 2 3996' 24 18 8 4 0 35 16 30 39 559 75% 6
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Espanyol 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 38 0 0 2 3996' 24 18 8 4 0 35 16 30 39 559 75% 6
2020/2021   38 9 2 14 5295' 37 25 1 11 0 37 21 34 50 686 77% 6
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Espanyol 38 9 2 14 5295' 37 25 1 11 0 37 21 34 50 686 77% 6
2019/2020   42 9 2 15 4677' 39 15 1 8 0 39 15 22 22 217 71% 1
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Rayo Vallecano 22 7 1 11 2282' 22 4 0 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Espanyol 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 18 2 1 4 2395' 17 11 1 4 0 39 15 22 22 217 71% 1
2018/2019   37 5 3 6 4267' 27 17 9 5 1 49 18 44 36 420 74% 8
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 37 5 3 6 4267' 27 17 9 5 1 49 18 44 36 420 74% 8
2017/2018   42 8 0 0 4867' 41 15 1 3 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Rayo Vallecano 42 8 0 0 4867' 41 15 1 3 0 - - - - - - -
2016/2017   34 7 0 0 3401' 31 7 2 6 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Rayo Vallecano 34 7 0 0 3401' 31 7 2 6 0 - - - - - - -
2015/2016   35 2 0 4 2806' 20 8 10 5 0 36 15 27 25 559 71% 10
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 33 2 0 4 2636' 19 8 9 5 0 36 15 27 25 559 71% 10
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 2 170' 1 0 1 - - - - - - -
2014/2015   18 4 0 3 1463' 9 5 4 1 0 22 10 14 14 280 78% 5
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 18 3 0 3 1463' 9 5 4 1 0 22 10 14 14 280 78% 5
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   26 0 0 1 796' 1 4 8 0 0 10 1 11 4 120 81% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 25 0 0 1 706' 0 4 8 0 0 10 1 11 4 120 81% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 1 90' 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2