ÄŒech vs Mikula - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Defence
Czech Republic Czech Republic
Profil zawodnika
3
Defence
Czech Republic Czech Republic
Statystyki ÄŒech, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mikula, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki ÄŒech
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 1 0 0 2587' 27 0 2 2 1 9 3 0 23 1118 86% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Hradec Kralove 26 1 0 0 2427' 26 0 1 2 1 9 3 0 23 1118 86% 0
Club Friendlies Hradec Kralove 1 160' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hradec Kralove 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 0 1 98 78% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Hradec Kralove 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 0 1 98 78% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Karvina 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   10 0 0 0 1036' 10 0 2 1 0 0 0 0 3 160 66% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Hradec Kralove 10 0 0 0 1036' 10 0 2 1 0 0 0 0 3 160 66% 0
2022/2023   4 0 0 0 505' 4 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Hradec Kralove 4 0 0 0 505' 4 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Mikula
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 2 0 2 1736' 15 0 6 4 0 2 1 0 13 367 76% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 13 1 0 2 1430' 13 0 4 2 0 2 1 0 13 367 76% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Slovan Liberec 2 1 0 0 306' 2 0 2 1 0 - - - - - - -
Club Friendlies Slovan Liberec 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2024/2025   21 1 0 0 2215' 21 0 5 3 1 7 3 0 19 656 69% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 21 1 0 0 2215' 21 0 5 3 1 7 3 0 19 656 69% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Pardubice 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   27 1 0 5 3044' 27 0 8 6 0 2 1 0 12 499 72% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 27 1 0 5 3044' 27 0 8 6 0 2 1 0 12 499 72% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   3 353' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 3 353' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2