Mike Edwards vs Longelo-Mbule - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
37
Midfield
183 cm
84 kg
46 lat (1980-04-25)
England England
Profil zawodnika
45
Midfield
England England
Statystyki Mike Edwards, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 2 Puchar Anglii Johnstones Paint Trophy Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Longelo-Mbule, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Johnstones Paint Trophy Puchar Anglii League 2 Carabao Cup Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mike Edwards
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2016/2017   9 0 0 0 243' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Notts County 6 0 0 0 243' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Notts County 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Notts County 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   32 5 0 0 2216' 21 3 2 2 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Notts County 2 1 0 0 92' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Notts County 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Notts County 28 4 0 0 2094' 21 2 1 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Notts County 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   34 3 0 0 1812' 17 4 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Notts County 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Notts County 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Notts County 31 3 0 0 1812' 17 4 1 4 0 - - - - - - -
2013/2014   4 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Carlisle United 4 90' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   34 0 0 0 2264' 22 4 1 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Carlisle United 34 0 0 0 2264' 22 4 1 2 0 - - - - - - -
2011/2012   39 2 0 0 2687' 27 1 3 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Notts County 39 1 0 0 2687' 27 1 3 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Notts County 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   43 1 0 0 3590' 38 2 1 11 4 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Notts County 41 1 0 0 3410' 36 2 1 10 4 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Notts County 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2009/2010   47 5 0 0 3420' 38 0 0 7 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Notts County 45 5 0 0 3330' 37 0 0 7 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Notts County 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2008/2009   45 2 0 0 3884' 42 1 1 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Notts County 45 2 0 0 3884' 42 1 1 2 0 - - - - - - -
2007/2008   19 1 0 0 1756' 19 1 0 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Notts County 19 1 0 0 1756' 19 1 0 2 0 - - - - - - -
2006/2007   46 4 0 0 4181' 44 2 1 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Notts County 46 3 0 0 4181' 44 2 1 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Notts County 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2005/2006   46 7 0 0 4183' 45 1 1 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Notts County 46 7 0 0 4183' 45 1 1 2 0 - - - - - - -
2004/2005   6 0 0 0 158' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Notts County 6 0 0 0 158' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Longelo-Mbule
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 1 0 1 4427' 31 0 21 5 0 45 11 0 81 525 62% 5
Johnstones Paint Trophy Salford City 1 90' 1 0 0 1 0 0 3 27 63% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Salford City 3 0 0 0 353' 3 0 1 1 0 0 0 0 3 38 58% 0
League 2 League 2 League 2 Salford City 26 1 0 1 3785' 26 0 19 4 0 40 10 0 69 443 63% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Salford City 1 199' 1 0 1 4 1 0 6 17 71% 1
2024/2025   17 1 0 1 2217' 17 0 10 4 1 19 7 0 25 379 61% 2
League 2 League 2 League 2 Salford City 8 0 0 0 1064' 8 0 5 1 0 14 6 0 14 191 63% 1
League 2 League 2 League 2 Swindon Town 6 1 0 0 743' 6 0 3 3 0 3 1 0 10 153 61% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Swindon Town 1 151' 1 0 1 0 0 0 0 10 90% 0
Johnstones Paint Trophy Swindon Town 2 0 0 1 259' 2 0 1 0 1 2 0 0 1 25 28% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swindon Town 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   23 3 0 0 2559' 23 0 6 3 0 22 8 0 62 629 57% 3
Johnstones Paint Trophy Accrington Stanley 2 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 4 2 0 7 41 59% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Accrington Stanley 1 174' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Accrington Stanley 19 2 0 0 1995' 19 0 4 2 0 18 6 0 53 568 58% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Accrington Stanley 1 210' 1 0 1 0 0 0 2 20 0% 0
2022/2023   0 0 1 0 0 0 0 0 3 21 90% 0
League 1 League 1 League 1 Accrington Stanley 0 0 1 ' 0 0 0 0 0 3 21 90% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2