Mika vs Andre Ferreira - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
39
Goalkeeper
195 cm
90 kg
35 lat (1991-03-08)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
13
Goalkeeper
29 lat (1996-05-29)
Portugal Portugal
Statystyki Andre Ferreira, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Puchar Portugalii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Statystyki Mika
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   - - - - - - -
2024/2025   0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 100% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 100% 0
2023/2024   0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 10 0% 0
2022/2023   0 0 0 1 0 - - - - - - -
Trzecia liga portugalska Vitoria Setubal 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2021/2022   6 0 0 0 540' 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Academica 6 540' 6 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Trofense 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   35 0 0 0 3203' 35 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Academica 35 0 0 0 3203' 35 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   22 0 0 0 1620' 18 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Academica 20 0 0 0 1620' 18 0 0 2 0 - - - - - - -
2018/2019   30 180' 2 0 0 0 0 0 0 27 56% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 30 180' 2 0 0 0 0 0 0 27 56% 0
2017/2018   1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sunderland Academy 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   24 360' 4 0 0 0 0 0 0 79 43% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 79 43% 0
Johnstones Paint Trophy Sunderland Academy 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 16 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   32 0 0 0 2430' 27 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 30 0 0 0 2340' 26 0 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Boavista Porto 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   33 0 0 0 2610' 29 0 0 2 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 33 0 0 0 2610' 29 0 0 2 1 - - - - - - -
2013/2014   30 1440' 16 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Atletico 15 1350' 15 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 15 90' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   25 270' 3 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Uniao Leiria 25 270' 3 0 0 - - - - - - -
2009/2010   7 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Uniao Leiria 7 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andre Ferreira
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 0 0 1 2160' 24 0 0 2 0 0 0 0 12 726 65% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 23 0 0 1 2070' 23 0 0 2 0 0 0 0 12 726 65% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Moreirense 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   8 0 0 0 750' 8 0 0 0 0 0 0 0 0 229 52% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valladolid 6 540' 6 0 0 0 0 0 0 168 66% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valladolid 2 0 0 0 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 61 15% 0
2023/2024   14 0 0 0 1260' 14 0 0 1 1 0 0 0 2 411 62% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 14 0 0 0 1260' 14 0 0 1 0 0 0 0 2 411 62% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Valladolid 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2022/2023   19 0 0 0 1055' 11 1 0 0 0 0 0 0 0 231 58% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Granada 19 0 0 0 1055' 11 1 0 0 0 0 0 0 0 231 58% 0
2021/2022   35 0 0 0 3060' 34 0 0 4 0 0 0 1 4 828 62% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 33 0 0 0 2880' 32 0 0 4 0 0 0 1 4 828 62% 0
Europa Conference League Pacos Ferreira 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   32 180' 2 0 0 0 0 0 1 24 62% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Santa Clara 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 31 90' 1 0 0 0 0 0 1 24 62% 0
2019/2020   28 0 0 0 449' 4 1 0 0 0 0 0 0 0 79 66% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Santa Clara 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 27 0 0 0 359' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 79 66% 1
2018/2019   26 0 0 0 887' 9 1 0 3 0 0 0 1 2 92 53% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Aves 24 0 0 0 797' 8 1 0 3 0 0 0 1 2 92 53% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Aves 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   35 2880' 32 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 35 2880' 32 0 0 - - - - - - -
2016/2017   41 3060' 34 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 41 3060' 34 0 0 - - - - - - -
2015/2016   33 450' 5 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 33 450' 5 0 0 - - - - - - -
2014/2015   4 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2