Mihai Dobre vs Dan Nistor - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
29
Forward
Romania Romania
Profil zawodnika
10
Midfield
180 cm
75 kg
38 lat (1988-05-06)
Romania Romania
Statystyki Mihai Dobre, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Olimpiada Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dan Nistor, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Puchar Rumunii Europa Conference League Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mihai Dobre
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 15 2 1 4335' 36 0 14 3 0 97 31 0 42 1009 78% 4
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Rapid Bukareszt 35 15 2 1 4245' 35 0 14 3 0 97 31 0 42 1009 78% 4
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Rumunia 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   20 8 0 1 2394' 20 0 8 3 0 50 15 0 29 585 78% 3
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Rapid Bukareszt 17 7 0 0 1969' 17 0 6 3 0 50 15 0 29 585 78% 3
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Rapid Bukareszt 3 1 0 1 425' 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   2 1 0 0 294' 2 0 2 0 0 10 5 0 5 90 66% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Famalicao 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 6 83% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 2 0 0 0 294' 2 0 2 0 0 10 5 0 5 84 64% 1
2022/2023   22 3 0 3 2792' 14 11 10 2 1 16 5 8 6 200 72% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dijon 4 193' 0 0 3 2 0 3 0 27 70% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Famalicao 3 1 0 0 516' 3 2 1 1 0 1 0 1 0 25 84% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 15 2 0 3 2083' 11 9 6 1 1 13 5 4 6 148 71% 1
2021/2022   29 9 0 3 2991' 22 8 6 1 0 44 23 19 15 387 73% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dijon 29 9 0 3 2991' 22 8 6 1 0 44 23 19 15 387 73% 2
2020/2021   35 0 0 0 2062' 5 4 18 0 0 5 1 5 6 147 74% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Dijon 34 0 0 0 1972' 4 4 18 0 0 4 1 4 5 126 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Dijon 1 90' 1 0 0 1 0 1 1 21 71% 0
2019/2020   12 188' 0 0 2 0 0 0 0 6 100% 0
Championship Championship Championship Wigan Athletic 6 78' 0 0 1 0 0 0 0 6 100% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 2 80' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   24 1 0 0 2271' 21 5 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Yeovil Town 21 1 0 0 2271' 21 5 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   29 2 0 0 1490' 4 3 13 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Bury 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bury 13 0 0 0 962' 3 3 7 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rochdale 13 1 0 0 362' 0 0 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bury 1 76' 0 0 1 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Rumunia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Dan Nistor
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 9 3 7 3859' 28 0 18 1 0 38 15 0 11 964 86% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 22 8 2 7 2830' 22 0 13 1 0 38 15 0 11 964 86% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Universitatea Cluj 3 568' 3 0 3 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Universitatea Cluj 2 371' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Universitatea Cluj 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   37 11 8 7 4542' 37 0 15 5 0 50 24 0 39 2000 82% 2
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 37 11 8 7 4542' 37 0 15 5 0 50 24 0 39 2000 82% 2
2023/2024   39 16 10 10 4178' 39 0 8 7 0 54 24 0 41 2082 73% 4
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Universitatea Cluj 3 2 2 0 340' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 36 14 8 10 3838' 36 0 7 5 0 54 24 0 41 2082 73% 4
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Otelul Galati 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   37 6 2 3 3587' 27 10 7 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 23 2 0 2 2070' 15 6 5 4 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 13 3 1 1 1397' 11 4 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Universitatea Cluj 1 1 1 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League CS Universitatea Craiova 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   38 3 0 5 3385' 25 9 9 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 38 3 0 5 3385' 25 9 9 3 0 - - - - - - -
2020/2021   45 5 1 9 4820' 42 12 1 9 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy CS Universitatea Craiova 1 0 0 0 167' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CS Universitatea Craiova 1 1 0 2 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Rumunia 3 0 0 0 163' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 39 4 1 7 4250' 38 11 0 8 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii 3 CS Universitatea Craiova 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   31 9 3 12 3250' 29 7 1 9 1 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CS Universitatea Craiova 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 14 3 1 2 1838' 14 7 0 4 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 17 4 1 10 1412' 15 0 1 5 1 - - - - - - -
2018/2019   33 4 2 13 3096' 32 4 0 9 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 33 4 2 13 3096' 32 4 0 9 0 - - - - - - -
2017/2018   37 1 0 0 3543' 28 8 7 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CFR Cluj 19 0 0 0 1621' 10 4 7 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 18 1 0 0 1922' 18 4 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   5 0 0 4 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 3 0 0 ' 4 0 - - - - - - -
Puchar ligi Dinamo Bukareszt 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 5 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Pandurii 1 0 0 ' 5 0 - - - - - - -
2014/2015   1 2 0 0 0 0 0 4 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Pandurii 1 0 0 ' 4 1 - - - - - - -
Euro Euro Euro Rumunia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi Pandurii 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   18 2 0 0 176' 1 1 0 2 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Evian TG 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Evian TG 13 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Pandurii 1 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Pandurii 4 1 0 0 86' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   6 0 0 4 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Pandurii 6 0 0 ' 4 0 - - - - - - -
2011/2012   2 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Pandurii 2 0 0 ' 3 0 - - - - - - -
2010/2011   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Pandurii 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2