Miguel Silva vs Ermakov - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
55
Goalkeeper
188 cm
80 kg
31 lat (1995-04-07)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
89
Goalkeeper
Ukraine Ukraine
Statystyki Miguel Silva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga izraelska Puchar Izraela Liga izraelska Europa Conference League EURO U-21
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Statystyki Ermakov, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga izraelska Puchar Izraela Liga izraelska Europa Conference League Club Friendlies EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21 Olimpiada
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Miguel Silva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 0 0 0 3240' 36 0 0 1 1 0 0 0 4 905 72% 0
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Beitar Jerozolima 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 61 23% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Beitar Jerozolima 3 0 0 0 270' 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Beitar Jerozolima 27 0 0 0 2430' 27 0 0 1 0 0 0 0 4 844 75% 0
Europa Conference League Beitar Jerozolima 4 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   38 0 0 0 3420' 38 0 0 2 1 0 0 0 4 1058 64% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Beitar Jerozolima 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Beitar Jerozolima 35 0 0 0 3150' 35 0 0 2 1 0 0 0 4 1058 64% 0
2023/2024   31 0 0 1 2874' 31 0 1 3 1 0 0 0 2 834 57% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Beitar Jerozolima 29 0 0 1 2694' 29 0 1 2 1 0 0 0 2 834 57% 0
Europa Conference League Beitar Jerozolima 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   15 0 0 0 810' 9 0 0 1 0 0 0 1 0 189 54% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Beitar Jerozolima 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Beitar Jerozolima ' 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 14 0 0 0 720' 8 0 0 1 0 0 0 1 0 189 54% 0
2021/2022   31 360' 4 0 0 0 0 0 0 54 76% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 31 360' 4 0 0 0 0 0 0 54 76% 0
2020/2021   39 2310' 25 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska APOEL Nikozja 35 1890' 21 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy APOEL Nikozja 4 420' 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   39 0 0 0 1170' 13 0 0 1 0 0 0 0 0 165 68% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 26 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 0 0 0 0 97 77% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Vitoria Guimaraes 12 720' 8 0 0 0 0 0 0 68 54% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Vitoria Guimaraes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   36 1170' 13 0 0 0 0 0 1 171 61% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 34 990' 11 0 0 0 0 0 1 171 61% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   39 1653' 18 0 1 0 0 0 0 45 56% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 33 1383' 15 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Vitoria Guimaraes 6 270' 3 0 0 0 0 0 0 45 56% 0
2016/2017   31 0 0 0 810' 9 0 0 1 0 0 0 0 0 78 60% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 26 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 78 60% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Vitoria Guimaraes 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   36 0 0 0 2700' 30 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 24 0 0 0 2160' 24 0 0 3 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 12 540' 6 0 0 - - - - - - -
2014/2015   29 360' 4 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 29 360' 4 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ermakov
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 0 0 0 3341' 37 0 1 3 0 0 0 0 3 924 69% 0
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Maccabi Hajfa 1 101' 1 0 1 0 0 0 0 2 100% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Hajfa 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Hajfa 29 0 0 0 2610' 29 0 0 2 0 0 0 0 2 808 72% 0
Europa Conference League Maccabi Hajfa 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 1 75 64% 0
Club Friendlies Maccabi Hajfa 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Olexandria 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Ukraina U21 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 39 0% 0
2024/2025   29 0 0 0 2610' 29 0 0 3 0 0 0 0 2 505 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 29 0 0 0 2610' 29 0 0 3 0 0 0 0 2 505 0% 0
2023/2024   8 0 0 0 720' 8 0 0 2 0 0 0 0 0 41 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 8 0 0 0 720' 8 0 0 1 0 0 0 0 0 41 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Obolon-Brovar 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2