Michal Siplak vs Krčík - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Defence
184 cm
80 kg
30 lat (1996-02-02)
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
37
Defence
Slovakia Slovakia
Statystyki Michal Siplak, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Krčík, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Michal Siplak
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 1 1 4 2760' 27 0 5 4 0 15 3 0 16 1009 76% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Tatran Presov 27 1 1 4 2760' 27 0 5 4 0 15 3 0 16 1009 76% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Puszcza Niepołomice 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   16 0 0 0 2129' 16 0 10 3 0 10 0 0 5 292 73% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Puszcza Niepołomice 1 0 0 0 145' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Puszcza Niepołomice 15 0 0 0 1984' 15 0 9 2 0 10 0 0 5 292 73% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa GKS Katowice 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   7 1 0 0 786' 7 0 2 3 0 3 2 0 3 353 74% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Górnik Zabrze 7 1 0 0 786' 7 0 2 3 0 3 2 0 3 353 74% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Górnik Zabrze 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   25 2 0 2 2194' 13 6 8 5 0 8 2 17 6 290 71% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 25 0 0 2 2194' 13 6 8 5 0 8 2 17 6 290 71% 1
2021/2022   25 0 0 4 2600' 19 8 5 5 0 5 1 21 14 515 75% 4
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 25 0 0 4 2600' 19 8 5 5 0 5 1 21 14 515 75% 4
2020/2021   15 2 0 1 1612' 11 6 4 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 13 2 0 1 1325' 10 4 3 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 1 0 0 0 139' 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Cracovia 1 0 0 0 148' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   28 1 0 3 2422' 15 6 7 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 4 0 0 0 479' 1 0 3 1 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 24 1 0 3 1943' 14 6 4 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   30 1 0 4 2882' 28 3 2 8 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 30 1 0 4 2882' 28 3 2 8 0 - - - - - - -
2017/2018   33 3 0 0 1750' 15 0 6 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 32 1 0 0 1660' 14 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Słowacja U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   29 2520' 28 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 29 2520' 28 0 0 - - - - - - -
2014/2015   9 0 0 0 152' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 4 0 0 0 152' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Bratysława 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Slovan Bratysława 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   2 53' 0 0 1 - - - - - - -
Superpuchar Słowacji Superpuchar Słowacji Superpuchar Słowacji Slovan Bratysława 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 1 53' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Krčík
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 1 0 0 2591' 21 0 10 2 0 2 1 0 13 510 67% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Komarno 20 0 0 0 2501' 20 0 10 1 0 2 1 0 13 510 67% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Skalica 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Komarno 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   17 0 0 0 1636' 17 0 2 3 1 9 2 0 10 577 60% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 17 0 0 0 1636' 17 0 2 3 1 9 2 0 10 577 60% 1
2023/2024   27 1 0 2 2430' 27 0 0 6 0 5 4 0 8 545 75% 2
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 27 1 0 2 2430' 27 0 0 6 0 5 4 0 8 545 75% 2
2022/2023   3 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2