Žák vs Michal Siplak - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
12
Forward
Profil zawodnika
3
Midfield
184 cm
80 kg
30 lat (1996-02-02)
Slovakia Slovakia
Statystyki Žák, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Michal Siplak, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Žák
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 5 2 0 2420' 26 0 1 7 0 43 14 0 81 838 71% 2
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Komarno 26 4 1 0 2420' 26 0 1 7 0 43 14 0 81 838 71% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Komarno 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   28 2 1 3 2729' 28 0 3 9 1 40 13 0 96 897 54% 2
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Karvina 1 0 0 0 151' 1 0 1 3 0 0 0 0 2 33 82% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Komarno 27 2 1 3 2578' 27 0 2 6 1 40 13 0 94 864 53% 2
2023/2024   4 0 0 0 602' 4 0 4 2 0 0 0 0 9 83 52% 0
Play-offs 1/2 Karvina 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Karvina 4 0 0 0 602' 4 0 4 1 0 0 0 0 9 83 52% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Karvina 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Michal Siplak
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 1 1 4 2603' 26 0 4 4 0 15 3 0 15 980 76% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Tatran Presov 26 1 1 4 2603' 26 0 4 4 0 15 3 0 15 980 76% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Puszcza Niepołomice 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   16 0 0 0 2129' 16 0 10 3 0 10 0 0 5 292 73% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Puszcza Niepołomice 15 0 0 0 1984' 15 0 9 2 0 10 0 0 5 292 73% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa GKS Katowice 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Puszcza Niepołomice 1 0 0 0 145' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   7 1 0 0 786' 7 0 2 3 0 3 2 0 3 353 74% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Górnik Zabrze 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Górnik Zabrze 7 1 0 0 786' 7 0 2 3 0 3 2 0 3 353 74% 0
2022/2023   25 2 0 2 2194' 13 6 8 5 0 8 2 17 6 290 71% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 25 0 0 2 2194' 13 6 8 5 0 8 2 17 6 290 71% 1
2021/2022   25 0 0 4 2600' 19 8 5 5 0 5 1 21 14 515 75% 4
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 25 0 0 4 2600' 19 8 5 5 0 5 1 21 14 515 75% 4
2020/2021   15 2 0 1 1612' 11 6 4 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 1 0 0 0 139' 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Cracovia 1 0 0 0 148' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 13 2 0 1 1325' 10 4 3 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   28 1 0 3 2422' 15 6 7 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 4 0 0 0 479' 1 0 3 1 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 24 1 0 3 1943' 14 6 4 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   30 1 0 4 2882' 28 3 2 8 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 30 1 0 4 2882' 28 3 2 8 0 - - - - - - -
2017/2018   33 3 0 0 1750' 15 0 6 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 32 1 0 0 1660' 14 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Słowacja U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   29 2520' 28 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 29 2520' 28 0 0 - - - - - - -
2014/2015   9 0 0 0 152' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 4 0 0 0 152' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Bratysława 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Slovan Bratysława 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   2 53' 0 0 1 - - - - - - -
Superpuchar Słowacji Superpuchar Słowacji Superpuchar Słowacji Slovan Bratysława 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 1 53' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2