Michael Sollbauer vs Emanuel Schreiner - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Defence
186 cm
80 kg
36 lat (1990-05-15)
Austria Austria
Profil zawodnika
16
Defence
179 cm
74 kg
37 lat (1989-02-02)
Austria Austria
Statystyki Michael Sollbauer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Austrii Liga austriacka Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Emanuel Schreiner, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Michael Sollbauer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 1 0 1 3642' 37 0 4 5 0 9 3 0 23 1167 72% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 4 1 0 0 420' 4 0 0 0 0 2 1 0 2 202 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 30 0 0 1 2860' 30 0 2 5 0 7 2 0 21 965 87% 1
Club Friendlies Ried 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Ried 2 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   32 3 0 0 2943' 32 0 1 5 0 8 3 0 6 629 5% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Ried 30 2 0 0 2763' 30 0 1 5 0 8 3 0 6 629 5% 0
2023/2024   5 0 0 0 626' 5 0 2 2 0 1 1 0 1 405 90% 2
Europa Conference League Rapid Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 9 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 5 0 0 0 626' 5 0 2 2 0 1 1 0 1 396 92% 2
2022/2023   28 1 0 0 2589' 26 3 0 3 1 6 3 13 14 743 79% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 26 0 0 0 2286' 24 2 0 2 1 6 3 13 14 743 79% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SK Austria Klagenfurt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 2 1 0 0 303' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   37 0 0 0 3753' 36 5 1 9 0 11 2 27 21 1514 82% 1
Germany Promotion/Relegation 2 Dynamo Dresden 2 180' 2 0 0 2 0 1 0 63 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Dynamo Dresden 2 197' 1 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Dynamo Dresden 33 0 0 0 3376' 33 5 0 9 0 9 2 26 21 1451 82% 1
2020/2021   53 0 0 0 4470' 38 11 5 5 0 5 3 28 10 802 60% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Barnsley 3 0 0 0 339' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 3 0 0 0 294' 1 1 2 0 0 1 1 1 0 39 49% 0
Championship Championship Championship Barnsley 47 0 0 0 3837' 34 9 3 5 0 4 2 27 10 763 60% 0
2019/2020   42 0 0 0 3780' 42 0 0 11 0 8 3 62 31 1300 76% 0
Championship Championship Championship Barnsley 17 0 0 0 1530' 17 0 0 5 0 6 3 25 12 523 75% 0
Championship Championship Championship Leeds United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wolfsberger AC 5 0 0 0 450' 5 0 0 2 0 0 0 6 4 135 73% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 18 0 0 0 1620' 18 0 0 4 0 2 0 31 15 642 78% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   32 1 0 0 2836' 31 1 0 3 1 12 1 31 21 695 77% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 31 1 0 0 2746' 30 1 0 3 1 12 1 31 21 695 77% 0
2017/2018   37 1 0 0 2272' 24 2 1 6 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 36 1 0 0 2182' 23 2 1 6 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   32 1 0 0 2222' 23 2 0 6 0 0 0 6 5 246 74% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 32 1 0 0 2222' 23 2 0 6 0 0 0 6 5 246 74% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   38 1 0 0 2483' 25 0 4 5 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 34 0 0 0 2123' 21 0 4 5 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wolfsberger AC 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   37 0 0 0 3179' 34 1 1 4 2 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 34 0 0 0 2909' 31 1 1 4 2 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2013/2014   36 0 0 0 3270' 36 0 0 8 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 34 0 0 0 3060' 34 0 0 8 0 - - - - - - -
2012/2013   36 0 0 0 3106' 34 1 0 6 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 35 0 0 0 3106' 34 1 0 6 0 - - - - - - -
2011/2012   32 3 0 0 2700' 30 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Wolfsberger AC 32 3 0 0 2700' 30 0 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   33 1 0 0 2520' 28 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Wolfsberger AC 33 1 0 0 2520' 28 0 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   27 0 0 0 1756' 19 1 0 3 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SK Austria Klagenfurt 25 0 0 0 1576' 17 1 0 3 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SK Austria Klagenfurt 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Statystyki Emanuel Schreiner
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   16 1 0 1 1371' 8 6 4 3 0 2 2 6 2 118 69% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 16 1 0 1 1371' 8 6 4 3 0 2 2 6 2 118 69% 1
2021/2022   29 1 0 0 3458' 21 14 8 0 0 4 2 16 19 528 66% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 29 1 0 0 3458' 21 14 8 0 0 4 2 16 19 528 66% 0
2020/2021   20 4 1 2 2286' 13 12 7 4 1 14 7 20 16 264 70% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 19 4 1 2 2138' 12 11 7 4 1 14 7 20 16 264 70% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 0 0 0 148' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   31 5 0 2 3029' 22 12 5 9 1 17 11 37 16 500 79% 2
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 30 5 0 2 2983' 22 12 4 7 0 17 11 37 16 500 79% 2
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 0 0 0 46' 0 0 1 2 1 - - - - - - -
2018/2019   26 2 0 0 1889' 18 2 2 4 0 11 4 26 20 395 81% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 25 2 0 0 1799' 17 2 2 4 0 11 4 26 20 395 81% 0
2017/2018   43 0 0 0 2982' 28 1 5 6 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Altach 8 251' 1 0 2 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 83' 0 0 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 34 0 0 0 2648' 27 1 2 6 0 - - - - - - -
2016/2017   35 0 0 0 2778' 26 6 0 6 0 3 3 11 6 233 65% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 35 0 0 0 2778' 26 6 0 6 0 3 3 11 6 233 65% 0
2015/2016   39 1 0 0 2927' 22 8 5 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Altach 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 35 1 0 0 2849' 22 8 4 4 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 78' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   37 2 0 0 2890' 24 6 5 3 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 35 2 0 0 2860' 24 6 5 3 1 - - - - - - -
2013/2014   33 1 0 0 2382' 23 2 3 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Altach 33 1 0 0 2382' 23 2 3 0 0 - - - - - - -
2012/2013   39 0 0 0 2037' 12 6 7 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ried 4 88' 0 0 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 34 0 0 0 1949' 12 6 6 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   34 0 0 0 3039' 27 7 2 6 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ried 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 30 0 0 0 2949' 26 7 2 6 0 - - - - - - -
2010/2011   12 0 0 0 401' 4 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 12 0 0 0 401' 4 0 1 1 0 - - - - - - -
2009/2010   18 0 0 0 540' 6 0 0 1 1 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Austria Lustenau 18 0 0 0 540' 6 0 0 1 1 - - - - - - -
2008/2009   25 0 0 0 517' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Austria Lustenau 11 0 0 0 517' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Wiener Neustadt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 14 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2