Michael Maria vs Joris van Overeem - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Midfield
176 cm
72 kg
31 lat (1995-01-31)
Curacao Curacao
Profil zawodnika
6
Midfield
181 cm
71 kg
31 lat (1994-06-01)
Netherlands Netherlands
Statystyki Michael Maria, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Baraże ligi holenderskiej Puchar Holandii KNVB Mistrzostwa Świata 2 liga holenderska CONCACAF Gold Cup Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Joris van Overeem, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Puchar Holandii KNVB Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Michael Maria
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   20 1 0 0 1379' 6 4 8 0 0 3 2 3 6 209 81% 2
Baraże ligi holenderskiej NAC Breda 2 1 0 0 153' 1 0 1 0 0 2 1 2 2 40 88% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NAC Breda 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Curacao 2 0 0 0 259' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NAC Breda 14 0 0 0 967' 3 3 7 0 0 1 1 1 4 169 79% 2
2020/2022   4 2 0 0 399' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Curacao 4 2 0 0 399' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   16 2 0 3 1596' 10 4 5 1 0 7 3 5 2 255 73% 0
Baraże ligi holenderskiej NAC Breda 3 1 0 0 172' 0 0 2 0 0 2 1 1 0 12 33% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NAC Breda 13 1 0 3 1424' 10 4 3 1 0 5 2 4 2 243 75% 0
2019/2020   21 1 0 3 1962' 18 3 3 2 0 - - - - - - -
Liga australijska Liga australijska Liga australijska Adelaide United 21 1 0 3 1962' 18 3 3 2 0 - - - - - - -
2018/2019   21 1 0 0 861' 2 1 8 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Twente 20 1 0 0 861' 2 1 8 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   17 1 0 0 756' 5 1 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Erzgebirge Aue 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 10 1 0 0 590' 5 1 1 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 5 74' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   23 1 0 0 1655' 6 4 11 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Sonnenhof Großaspach 23 1 0 0 1655' 6 4 11 0 0 - - - - - - -
2015/2017   6 135' 0 0 2 - - - - - - -
World Cup Qualification CONCACAF Curacao 6 135' 0 0 2 - - - - - - -
2015/2016   13 0 0 0 851' 8 1 1 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 13 0 0 0 851' 8 1 1 1 0 - - - - - - -
2014/2015   2 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Bochum II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Joris van Overeem
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 2 0 9 3473' 36 0 3 5 0 15 4 0 35 2007 80% 3
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 32 2 0 9 3113' 32 0 3 5 0 15 4 0 31 1798 80% 3
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB SC Heerenveen 4 360' 4 0 0 0 0 0 4 209 82% 0
2024/2025   30 2 0 1 3490' 30 0 11 9 0 10 5 0 31 1190 70% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Maccabi Tel Awiw 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Tel Awiw 21 2 0 1 2617' 21 0 10 6 0 6 4 0 28 950 67% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maccabi Tel Awiw 7 0 0 0 693' 7 0 1 3 0 4 1 0 3 240 81% 1
2023/2024   40 0 0 3 5216' 40 0 23 6 0 3 0 0 18 1517 69% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Tel Awiw 26 0 0 1 3528' 26 0 18 2 0 3 0 0 10 1113 63% 0
Europa Conference League Maccabi Tel Awiw 14 0 0 2 1688' 14 0 5 4 0 0 0 0 8 404 85% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Tel Awiw 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Tel Awiw 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Tel Awiw 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   36 1 0 1 2410' 12 6 13 2 0 8 5 20 11 651 77% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 36 1 0 1 2410' 12 6 13 2 0 8 5 20 11 651 77% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Willem II 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 2 0 0 4040' 31 17 1 2 0 8 2 29 11 1060 80% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 34 2 0 0 4040' 31 17 1 2 0 8 2 29 11 1060 80% 0
2019/2020   18 0 0 0 1889' 13 4 5 3 0 5 0 20 10 611 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Utrecht 1 109' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 14 0 0 0 1399' 11 3 3 3 0 5 0 17 9 587 87% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 3 0 0 0 381' 2 1 1 0 0 0 0 3 1 24 71% 0
2018/2019   33 3 0 3 3286' 32 5 1 3 1 14 3 38 48 1218 84% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 32 2 0 3 3196' 31 5 1 3 1 14 3 38 48 1218 84% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   35 2 0 2 3107' 17 11 11 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 4 0 0 0 303' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 31 2 0 2 2804' 16 10 9 1 0 - - - - - - -
2016/2017   52 4 0 7 4124' 26 13 11 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 11 0 0 0 892' 5 3 3 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 37 4 0 7 2986' 20 9 7 3 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 4 0 0 0 246' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   46 7 0 9 4953' 38 20 3 4 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 2 1 0 0 154' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 10 2 0 0 890' 6 5 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 34 4 0 9 3909' 31 15 2 3 0 - - - - - - -
2014/2015   34 2 0 4 3832' 33 10 1 2 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Dordrecht 34 2 0 4 3832' 33 10 1 2 0 - - - - - - -
2013/2014   11 1 0 0 135' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 2 89' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 9 46' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2