Michael Lercher vs Diabaté - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Midfield
30 lat (1996-01-04)
Austria Austria
Profil zawodnika
15
Defence
Ivory Coast Ivory Coast
Statystyki Michael Lercher, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Diabaté, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Liga Europy Puchar Austrii Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Michael Lercher
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   9 0 0 0 426' 3 0 3 1 0 0 0 3 0 122 48% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 9 0 0 0 426' 3 0 3 1 0 0 0 3 0 122 48% 0
2020/2021   26 0 0 0 2925' 26 7 0 4 1 6 0 11 7 540 64% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 26 0 0 0 2925' 26 7 0 4 1 6 0 11 7 540 64% 0
2019/2020   29 1 0 0 2661' 20 9 4 3 0 11 2 24 15 415 65% 3
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Mattersburg 29 1 0 0 2661' 20 9 4 3 0 11 2 24 15 415 65% 3
2018/2019   15 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 8 1 40 65% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Mattersburg 15 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 8 1 40 65% 0
2017/2018   30 0 0 0 1626' 13 2 4 2 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Mattersburg 19 0 0 0 1185' 11 1 2 2 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Wacker Innsbruck 9 0 0 0 226' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Mattersburg 2 215' 1 0 1 - - - - - - -
2016/2017   35 0 0 0 2266' 21 4 2 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Wacker Innsbruck 35 0 0 0 2266' 21 4 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   36 1 0 0 3040' 31 3 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii FC Wacker Innsbruck 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Wacker Innsbruck 35 1 0 0 2950' 30 3 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Diabaté
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 0 0 0 2187' 22 0 3 7 3 4 1 0 6 1148 72% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 14 0 0 0 1437' 14 0 3 5 2 3 1 0 6 782 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wolfsberger AC 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 1 0 0 0 117 88% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 1 0 0 0 0 186 6% 0
Europa Conference League Wolfsberger AC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 100% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Wolfsberger AC 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 55 0% 0
2024/2025   10 0 0 1 1036' 10 0 2 2 0 4 0 0 2 531 80% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 9 0 0 1 900' 9 0 1 2 0 4 0 0 2 488 88% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 43 0% 0
2023/2024   9 0 0 0 1109' 9 0 5 8 0 3 0 0 1 366 74% 2
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Ironi Tiberias 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Maccabi Kabilio Jaffa 0 0 0 ' 6 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 9 0 0 0 1109' 9 0 5 2 0 3 0 0 1 366 74% 2

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2