Michael Kempter vs M. Heule - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Defence
31 lat (1995-01-12)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
27
Defence
Statystyki Michael Kempter, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki M. Heule, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Michael Kempter
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   18 0 0 1 1092' 6 5 2 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 16 0 0 1 878' 5 5 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 2 214' 1 0 1 - - - - - - -
2021/2022   16 1 0 0 1351' 11 5 1 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 16 1 0 0 1351' 11 5 1 0 0 - - - - - - -
2019/2021   3 0 0 0 402' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Filipiny 3 0 0 0 402' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   13 0 0 1 1661' 12 7 1 3 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 13 0 0 1 1661' 12 7 1 3 0 - - - - - - -
2016/2017   30 1 0 0 1152' 9 2 3 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Zuerich 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Zuerich 25 1 0 0 1152' 9 2 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   6 201' 1 0 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 5 171' 1 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Zuerich 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki M. Heule
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 1 0 7 3224' 29 0 8 6 0 38 9 0 65 797 65% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 29 1 0 7 3224' 29 0 8 6 0 38 9 0 65 797 65% 0
2024/2025   29 4 0 5 2902' 29 0 5 10 0 26 4 0 76 916 40% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Stade Lausanne-Ouchy 1 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 29 3 0 5 2902' 29 0 5 9 0 26 4 0 76 916 40% 0
2023/2024   8 0 0 0 960' 8 0 4 1 0 4 0 0 23 281 59% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 8 0 0 0 960' 8 0 4 1 0 4 0 0 23 281 59% 0
2022/2023   0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Wil 0 0 1 ' 2 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2