Mhango vs Dino Ndlovu - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Forward
Malawi Malawi
Profil zawodnika
34
Forward
185 cm
80 kg
36 lat (1990-02-15)
South Africa South Africa
Statystyki Mhango, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar MNT8 RPA Liga Republiki Południowej Afryki World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dino Ndlovu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Republiki Południowej Afryki Puchar Nedbank RPA Liga chińska China Promotion/Relegation 1 Druga liga chińska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Mhango
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 6 1 1 1416' 12 0 5 5 0 24 14 0 13 133 57% 13
Puchar MNT8 RPA Puchar MNT8 RPA Puchar MNT8 RPA Richards Bay 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 2 100% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Richards Bay 9 4 1 0 1093' 9 0 4 4 0 23 14 0 12 131 56% 13
World Cup Qualification Africa Malawi 3 2 0 1 323' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   12 5 0 0 1699' 12 0 8 9 0 59 15 0 31 225 62% 13
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Milano United FC 12 5 0 0 1699' 12 0 8 9 0 57 15 0 27 209 63% 12
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki SuperSport United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Milano United FC 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 4 16 50% 1
2023/2024   20 7 1 1 2523' 20 0 9 10 0 51 13 0 40 265 63% 26
Puchar MNT8 RPA Puchar MNT8 RPA Puchar MNT8 RPA Maccabi FC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Maccabi FC 19 7 1 1 2403' 19 0 9 10 0 51 13 0 40 265 63% 26
Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Maccabi FC 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Dino Ndlovu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   2 0 0 1 319' 2 0 2 0 0 6 3 0 2 46 67% 3
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Milano United FC 2 0 0 1 319' 2 0 2 0 0 6 3 0 2 45 67% 2
Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Milano United FC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 100% 1
2023/2024   8 6 0 0 1255' 8 0 7 2 0 23 11 0 12 220 54% 8
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Sakaryaspor 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Sakaryaspor 7 5 0 0 1165' 7 0 7 2 0 23 11 0 12 220 54% 8
2021/2022   9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Kocaelispor 9 1 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   14 10 1 2 1570' 12 5 1 3 1 10 5 11 3 122 73% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu FK Karabach 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Afryka Południowa 3 1 0 0 161' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FK Karabach 11 4 1 2 1409' 11 5 0 3 1 10 5 11 3 122 73% 0
2016/2017   7 11 1 0 906' 5 4 2 1 0 - - - - - - -
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu FK Karabach 10 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FK Karabach 7 1 0 0 906' 5 4 2 1 0 - - - - - - -
2015/2017   5 86' 0 0 1 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Afryka Południowa 5 86' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   31 18 9 0 1080' 12 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Anorthosis 31 17 8 0 1080' 12 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Anorthosis 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   20 2 0 0 1075' 0 12 6 2 0 - - - - - - -
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Mpumalanga Black Aces 8 1 0 0 430' 0 3 4 1 0 - - - - - - -
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki SuperSport United 12 1 0 0 645' 0 9 2 1 0 - - - - - - -
2013/2014   8 1 0 0 720' 3 3 4 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maccabi Hajfa 8 1 0 0 720' 3 3 4 1 0 - - - - - - -
2012/2013   4 3 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Hajfa 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Hajfa 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bnei Yehuda Tel Awiw 4 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2