Mendy vs Calvet - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Defence
France France
Profil zawodnika
5
Defence
France France
Statystyki Mendy, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Trzecia liga francuska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Calvet, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Trzecia liga francuska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Statystyki Mendy
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 1 0 2 2448' 27 0 1 4 2 5 3 0 42 793 2% 5
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Rouen 27 1 0 2 2448' 27 0 1 4 2 5 3 0 42 793 2% 5
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Villefranche Beaujolais 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   27 0 0 0 2430' 27 0 0 10 0 1 1 0 29 497 0% 2
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Nimes 27 0 0 0 2430' 27 0 0 10 0 1 1 0 29 497 0% 2
2023/2024   8 1 0 1 720' 8 0 0 9 1 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Nimes 8 1 0 1 720' 8 0 0 8 1 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Monts Or Azergues 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Villefranche Beaujolais 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   0 0 0 1 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Avranches 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Statystyki Calvet
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 0 0 1 2340' 26 0 0 7 1 7 0 0 21 1201 5% 1
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Versailles 26 0 0 1 2340' 26 0 0 7 1 7 0 0 21 1201 5% 1
2024/2025   25 2 0 0 2250' 25 0 0 4 1 2 1 0 7 691 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Versailles 25 2 0 0 2250' 25 0 0 4 1 2 1 0 7 691 0% 0
2023/2024   11 0 0 0 990' 11 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Martigues 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Martigues 11 0 0 0 990' 11 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska CA Bastia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Martigues 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2