Mbwana Samata vs Aurelien Scheidler - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Forward
179 cm
70 kg
33 lat (1992-12-23)
Tanzania Tanzania
Profil zawodnika
21
Forward
France France
Statystyki Mbwana Samata, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Liga belgijska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Puchar Narodów Afryki Liga Mistrzów Afryki Klubowe Mistrzostwa Świata CECAFA Senior Challenge Cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Aurelien Scheidler, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mbwana Samata
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 2 0 3 2947' 22 0 14 5 0 44 16 0 20 269 73% 9
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Le Havre 19 2 0 1 2609' 19 0 13 4 0 42 16 0 20 253 72% 9
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 0 16 88% 0
World Cup Qualification Africa Tanzania 3 0 0 2 338' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   26 7 0 5 3688' 26 0 19 2 0 31 13 0 28 982 76% 9
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PAOK Saloniki 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji PAOK Saloniki 1 0 0 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 17 2 0 2 2478' 17 0 13 1 0 16 5 0 20 866 76% 3
Liga grecka Liga grecka Liga grecka PAOK Saloniki 6 4 0 2 824' 6 0 4 1 0 13 6 0 6 88 73% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PAOK Saloniki 2 1 0 0 296' 2 0 2 0 0 2 2 0 2 28 79% 1
2023/2024   49 9 3 8 7273' 48 1 39 7 0 73 28 0 70 1890 71% 14
Liga grecka Liga grecka Liga grecka PAOK Saloniki 13 2 0 4 2022' 13 0 12 3 0 28 9 0 33 312 72% 7
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 29 6 3 4 4213' 29 0 21 2 0 38 18 0 30 1490 70% 3
Europa Conference League PAOK Saloniki 6 1 0 0 873' 5 1 5 2 0 7 1 0 7 88 77% 4
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji PAOK Saloniki 1 0 0 0 165' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   35 6 0 1 3417' 17 9 18 2 0 24 11 19 28 320 71% 9
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 31 6 0 1 2968' 13 8 18 2 0 24 11 19 28 320 71% 9
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tanzania 4 0 0 0 449' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   41 9 0 5 3800' 19 9 22 2 1 28 14 15 31 410 72% 11
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 3 0 0 0 289' 2 1 1 0 0 1 0 1 1 18 94% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 32 5 0 5 2950' 13 7 19 2 1 27 14 14 30 392 71% 11
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Antwerp 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Antwerp 6 3 0 0 561' 4 1 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   35 6 0 0 3392' 16 14 13 3 0 22 10 18 11 224 82% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fenerbahce 2 1 0 0 308' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 32 5 0 0 3084' 14 12 13 2 0 22 10 18 11 224 82% 1
2019/2021   10 3 1 0 1036' 10 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tanzania 6 2 0 0 676' 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tanzania 4 1 1 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   44 12 0 0 4721' 37 13 6 4 0 28 9 14 30 245 70% 11
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 14 1 0 0 1616' 11 6 3 1 0 17 4 8 18 153 69% 8
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Genk 6 3 0 0 603' 6 1 0 2 0 11 5 6 12 92 72% 3
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 2 1 0 0 327' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 20 7 0 0 2055' 17 4 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   54 32 1 6 5748' 48 15 3 6 0 4 1 0 6 15 67% 4
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 39 23 1 5 4137' 36 10 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 2 145' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 13 9 0 1 1466' 12 5 0 3 0 4 1 0 6 15 67% 4
2017/2018   41 10 0 2 4049' 30 9 10 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tanzania 5 2 0 0 450' 5 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 4 0 0 0 525' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 32 8 0 2 3074' 22 7 9 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   60 20 0 3 6047' 42 14 16 3 0 23 8 13 10 244 77% 4
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 38 13 0 2 3445' 24 5 13 3 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 4 2 0 0 608' 4 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 18 5 0 1 1994' 14 6 3 0 0 23 8 13 10 244 77% 4
2015/2017   4 2 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Tanzania 4 2 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   21 6 0 0 1946' 10 7 8 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tanzania 3 1 0 0 85' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 18 5 0 0 1861' 10 6 8 1 0 - - - - - - -
2014/2015   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tanzania 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2013   7 2 0 0 801' 7 2 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tanzania 7 2 0 0 801' 7 2 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Aurelien Scheidler
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 9 1 3 3823' 34 0 10 3 0 66 26 0 41 759 62% 24
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska FCV Dender EH 4 0 0 0 426' 4 0 1 1 0 6 4 0 4 100 60% 6
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 30 8 1 3 3397' 30 0 9 2 0 60 22 0 37 659 63% 18
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FCV Dender EH 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   27 9 0 2 3615' 27 0 17 3 1 65 29 0 45 640 64% 10
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska FCV Dender EH 27 9 0 2 3615' 27 0 17 3 1 65 29 0 45 640 64% 10
2023/2024   17 5 0 0 2243' 17 0 10 6 1 42 15 0 28 311 64% 15
Serie B Serie B Serie B Bari 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 2 31 19% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bari 1 153' 1 0 1 2 0 0 0 16 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska FC Andorra 16 5 0 0 2090' 16 0 9 6 1 39 15 0 26 264 73% 15
2022/2023   28 3 0 2 1951' 9 6 11 2 0 14 8 16 7 154 64% 4
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bari 1 0 0 0 151' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Bari 27 3 0 2 1800' 8 5 11 2 0 14 8 16 7 154 64% 4
2021/2022   38 12 0 1 3491' 24 7 14 5 0 55 24 48 43 443 63% 16
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dijon 38 12 0 1 3491' 24 7 14 5 0 55 24 48 43 443 63% 16
2020/2021   32 5 0 2 3251' 19 13 7 5 0 19 9 22 27 227 67% 6
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nancy 16 4 0 2 2284' 16 11 0 4 0 17 8 20 26 191 68% 6
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Dijon 16 1 0 0 967' 3 2 7 1 0 2 1 2 1 36 64% 0
2019/2020   26 7 1 3 2501' 21 3 5 5 0 39 13 42 20 282 69% 5
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Orleans 2 2 0 0 358' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Orleans 24 5 1 3 2143' 19 1 5 5 0 39 13 42 20 282 69% 5
2018/2019   3 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Orleans 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 157' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Boulogne 1 0 0 0 157' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Boulogne 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2