Maxime Dominguez vs Ibrahima - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
30 lat (1996-02-01)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
2
Midfield
Guinea Guinea
Statystyki Maxime Dominguez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Ekstraklasa Brasiliense Liga amerykańska MLS Liga brazylijska Serie A Klubowe mecze towarzyskie Puchar Brazylii
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ibrahima, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Maxime Dominguez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 0 0 1 3301' 22 0 18 5 0 23 4 0 33 882 86% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 5 0 0 0 768' 5 0 5 0 0 4 1 0 12 201 83% 0
Brasiliense Vasco da Gama 2 0 0 0 325' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 32 91% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Toronto FC 15 0 0 1 2208' 15 0 11 5 0 19 3 0 21 649 87% 0
2024/2025   3 0 0 0 509' 3 0 3 0 0 6 4 0 4 102 83% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Gil Vicente 3 0 0 0 509' 3 0 3 0 0 6 4 0 4 102 83% 1
2023/2024   31 6 1 4 4180' 31 0 20 8 0 38 16 0 52 1046 69% 9
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Gil Vicente 29 6 1 4 3934' 29 0 19 8 0 37 16 0 51 1030 70% 9
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Raków Częstochowa 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 16 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Gil Vicente 2 246' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   29 1 0 6 3603' 27 14 2 10 0 2 0 0 6 106 84% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Miedź Legnica 29 1 0 6 3603' 27 14 2 10 0 2 0 0 6 106 84% 0
2021/2022   6 0 0 0 0 - - - - - - -
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Miedź Legnica 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   4 1 0 1 1 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Neuchâtel Xamax 4 1 0 ' 1 1 - - - - - - -
2019/2020   2 2 1 0 138' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Lausanne 2 0 0 0 138' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Lausanne 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   7 3 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Lausanne 7 3 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   10 1 0 0 215' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Lausanne 9 1 0 0 215' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Lausanne 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   14 0 0 0 534' 3 3 1 1 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Lausanne 14 0 0 0 534' 3 3 1 1 0 - - - - - - -
2015/2016   14 0 0 0 393' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 12 0 0 0 303' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 2 90' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   17 2 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Servette Genewa 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Servette Genewa 17 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   15 1 0 0 115' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Servette Genewa 15 1 0 0 115' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ibrahima
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 0 0 1 1905' 13 0 10 7 0 12 1 0 11 719 84% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 13 0 0 1 1905' 13 0 10 6 0 12 1 0 11 719 84% 0
World Cup Qualification Africa Gwinea 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   17 0 0 0 2262' 17 0 11 7 1 6 2 0 19 503 75% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 17 0 0 0 2262' 17 0 11 6 1 6 2 0 19 503 75% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Boavista Porto 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   4 0 0 0 545' 4 0 3 1 1 1 0 0 4 218 82% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 4 0 0 0 545' 4 0 3 1 1 1 0 0 4 218 82% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Boavista Porto 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   26 0 0 2 2321' 12 6 11 4 1 11 3 7 9 268 81% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 26 0 0 2 2321' 12 6 11 4 1 11 3 7 9 268 81% 1
2021/2022   34 0 0 4 3069' 19 8 12 8 0 21 6 39 20 656 75% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Moreirense 1 0 0 0 148' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 33 0 0 4 2921' 18 7 12 8 0 21 6 39 20 656 75% 1
2020/2021   29 0 0 0 1616' 5 4 12 5 0 6 2 17 3 199 77% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Moreirense 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 28 0 0 0 1526' 4 4 12 5 0 6 2 17 3 199 77% 0
2019/2021   4 0 0 0 333' 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea 4 0 0 0 333' 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   16 0 0 0 768' 2 2 6 3 0 1 0 9 5 50 60% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 16 0 0 0 768' 2 2 6 2 0 1 0 9 5 50 60% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Moreirense 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2018/2019   29 3 0 0 2226' 21 3 3 3 0 2 1 7 0 38 84% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 18 3 0 0 1607' 17 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 11 0 0 0 619' 4 2 3 3 0 2 1 7 0 38 84% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2