Maxime Barthelme vs Dylan Louiserre - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Midfield
176 cm
73 kg
37 lat (1988-09-08)
France France
Profil zawodnika
4
Midfield
172 cm
64 kg
31 lat (1995-02-02)
France France
Statystyki Dylan Louiserre, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga francuska Puchar Francji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Maxime Barthelme
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   0 0 0 0 0 1 0 0 2 11 100% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 8 100% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Guingamp 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 3 100% 0
2022/2023   28 2 0 3 3323' 15 14 12 3 0 16 8 15 18 402 79% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 28 2 0 3 3323' 15 14 12 3 0 16 8 15 18 402 79% 3
2021/2022   37 1 0 1 3529' 16 16 12 2 0 13 7 22 18 395 78% 6
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 37 1 0 1 3529' 16 16 12 2 0 13 7 22 18 395 78% 6
2020/2021   29 0 0 3 3218' 17 14 12 2 0 15 7 26 19 488 79% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Troyes 29 0 0 3 3218' 17 14 12 2 0 15 7 26 19 488 79% 2
2019/2020   27 1 0 8 3725' 26 17 1 5 0 48 14 32 37 607 82% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Troyes 26 1 0 8 3635' 26 17 0 5 0 48 14 32 37 607 82% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Troyes 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   41 6 0 6 4233' 37 9 3 3 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 38 3 0 6 4067' 36 9 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Chateauroux 1 3 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Chateauroux 2 76' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   33 5 2 0 4368' 30 19 3 2 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 30 4 2 0 3908' 27 17 3 2 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Chateauroux 3 1 0 0 460' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   16 0 0 1 984' 4 3 6 1 0 7 2 7 6 151 78% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 15 0 0 1 831' 3 2 6 1 0 7 2 7 6 151 78% 0
2015/2016   40 2 0 5 3578' 18 20 8 1 0 18 6 23 21 554 77% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 35 0 0 5 3072' 16 16 8 1 0 18 6 23 21 554 77% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 4 2 0 0 429' 2 3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 0 0 0 77' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   26 0 0 1 2288' 9 6 15 0 0 19 2 7 15 365 77% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 24 0 0 1 2216' 9 5 15 0 0 19 2 7 15 365 77% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 0 0 0 72' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   13 1 0 1 1590' 12 6 2 0 1 6 1 7 20 434 79% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 13 1 0 1 1590' 12 6 2 0 1 6 1 7 20 434 79% 3
2012/2013   38 3 0 5 3669' 32 9 3 2 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 36 2 0 5 3579' 31 9 3 2 0 - - - - - - -
2011/2012   18 0 0 0 916' 4 3 5 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 17 0 0 0 886' 4 3 5 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   9 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 8 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Dylan Louiserre
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 2 0 0 4109' 36 0 12 3 0 30 2 0 24 2100 90% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 34 0 0 0 3929' 34 0 12 3 0 27 1 0 24 2015 90% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Saint-Etienne 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Guingamp 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 3 1 0 0 85 94% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Guingamp 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   37 1 1 0 4599' 37 0 16 6 0 27 9 0 28 2285 89% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Guingamp 4 0 0 0 592' 4 0 3 2 0 5 0 0 1 225 93% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 33 1 1 0 4007' 33 0 13 4 0 22 9 0 27 2060 89% 0
2023/2024   32 0 0 1 3442' 32 0 7 9 0 44 7 0 29 1612 70% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Guingamp 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 2 0 0 3 45 76% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 31 0 0 1 3352' 31 0 7 9 0 42 7 0 26 1567 70% 0
2022/2023   34 1 0 1 3437' 33 5 1 6 0 18 5 40 28 1184 85% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 34 1 0 1 3437' 33 5 1 6 0 18 5 40 28 1184 85% 0
2021/2022   33 1 0 2 3095' 31 3 1 4 0 24 8 34 26 1554 88% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 33 1 0 2 3095' 31 3 1 4 0 24 8 34 26 1554 88% 1
2020/2021   35 2 0 0 3628' 34 7 1 5 1 18 6 29 16 852 83% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 34 2 0 0 3538' 33 7 1 5 1 18 6 29 16 852 83% 0
France Promotion/Relegation 2 Niort 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   30 1 0 1 2887' 27 4 2 4 0 28 5 34 13 1050 85% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 26 1 0 1 2636' 25 4 1 4 0 28 5 34 13 1050 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Niort 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Niort 3 161' 1 0 1 - - - - - - -
2018/2019   38 2 0 3 3485' 38 1 0 10 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 36 2 0 3 3305' 36 1 0 10 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Niort 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   23 1 0 0 635' 4 2 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Le Havre 2 1 0 0 240' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 21 0 0 0 395' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   4 3 0 0 432' 3 1 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Avranches 4 1 0 0 432' 3 1 1 1 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Avranches 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   33 1 0 0 2355' 12 7 11 5 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 31 1 0 0 2232' 12 5 11 5 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Le Havre 1 0 0 0 46' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Le Havre 1 0 0 0 77' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   23 0 0 0 1565' 8 3 9 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Le Havre 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 22 0 0 0 1519' 8 3 8 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2