Maxime D'Arpino vs Chouchane - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
France France
Profil zawodnika
21
Midfield
France France
Statystyki Maxime D'Arpino, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Trzecia liga francuska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Chouchane, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Trzecia liga francuska Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Maxime D'Arpino
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 0 0 1 326' 2 0 2 2 0 5 2 0 3 198 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Orleans 2 0 0 1 326' 2 0 2 2 0 5 2 0 3 198 0% 0
2024/2025   3 0 0 1 434' 3 0 2 2 0 5 0 0 2 216 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Orleans 3 0 0 1 434' 3 0 2 2 0 5 0 0 2 216 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Versailles 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   8 2 1 0 1270' 8 0 8 2 0 14 5 0 9 395 81% 1
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oostende 8 2 1 0 1270' 8 0 8 2 0 14 5 0 9 395 81% 1
2022/2023   4 244' 0 0 4 2 1 0 2 87 84% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 4 244' 0 0 4 2 1 0 2 87 84% 0
2021/2022   29 3 0 1 3430' 29 12 0 3 0 13 6 35 26 1263 74% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 29 3 0 1 3430' 29 12 0 3 0 13 6 35 26 1263 74% 1
2020/2021   41 1 0 5 4489' 40 12 0 7 0 7 4 13 8 476 71% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 39 1 0 5 4337' 39 11 0 7 0 7 4 13 8 476 71% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Oostende 2 0 0 0 152' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   23 0 0 3 2130' 20 1 3 1 0 25 10 30 19 935 81% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Orleans 21 0 0 3 1959' 20 1 1 1 0 25 10 30 19 935 81% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Orleans 2 171' 0 0 2 - - - - - - -
2018/2019   31 4 0 3 2200' 14 6 5 4 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Orleans 1 75' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Orleans 27 3 0 3 1636' 12 4 3 3 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Orleans 3 1 0 0 489' 2 2 1 1 0 - - - - - - -
2017/2018   32 0 0 0 2708' 18 9 7 6 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Orleans 30 0 0 0 2512' 17 9 6 6 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Orleans 2 196' 1 0 1 - - - - - - -
Statystyki Chouchane
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 1 0 2 1617' 12 1 6 0 0 22 3 0 13 752 11% 1
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Dijon 12 1 0 2 1617' 12 1 6 0 0 22 3 0 13 752 11% 1
2024/2025   27 0 0 3 3562' 27 0 16 5 0 11 2 0 18 837 68% 4
League 1 League 1 League 1 Northampton Town 17 0 0 2 2336' 17 0 12 3 0 8 2 0 11 661 71% 3
League 1 League 1 League 1 Wrexham 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Northampton Town 1 191' 1 0 1 1 0 0 0 50 0% 0
Premier Reserve League Brighton & Hove Albion Academy 5 0 0 1 531' 5 0 1 2 0 0 0 0 3 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Northampton Town 4 504' 4 0 2 2 0 0 4 126 82% 1
2023/2024   19 4 1 3 2260' 19 0 6 2 0 6 1 0 4 268 0% 1
Premier Reserve League Brighton & Hove Albion Academy 14 3 0 3 1581' 14 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Brighton & Hove Albion Academy 5 1 1 0 679' 5 0 2 1 0 6 1 0 4 268 0% 1
2022/2023   1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier Reserve League Brighton & Hove Albion Academy 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2