Matus Macik vs Libor Hrdlicka - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
32 lat (1993-05-19)
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
17
Goalkeeper
191 cm
85 kg
40 lat (1986-01-02)
Slovakia Slovakia
Statystyki Matus Macik, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Europa Conference League Druga liga słowacka Liga Europy Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Statystyki Libor Hrdlicka, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Statystyki Matus Macik
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 0 0 0 810' 9 0 0 0 1 0 0 0 1 116 83% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka Slovan Bratislava B 4 0 0 0 360' 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 4 360' 4 0 0 0 0 0 1 116 83% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Slovan Bratysława 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Club Friendlies Slovan Bratysława 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   11 990' 11 0 0 0 0 0 0 42 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Sigma Olomouc B 6 540' 6 0 0 0 0 0 0 42 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka Slovan Bratislava B 5 450' 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   14 0 0 0 1306' 14 0 1 2 1 0 0 0 0 153 50% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sigma Ołomuniec 14 0 0 0 1306' 14 0 1 2 1 0 0 0 0 153 50% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Pardubice 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   14 0 0 0 1170' 13 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sigma Ołomuniec 14 0 0 0 1170' 13 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   29 0 0 0 2340' 26 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sigma Ołomuniec 29 0 0 0 2340' 26 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   36 0 0 1 1890' 21 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rużomberk 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 17 0 0 1 1530' 17 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sigma Ołomuniec 18 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   17 0 0 0 1440' 16 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 15 0 0 0 1260' 14 0 0 1 0 - - - - - - -
Slovakia Promotion/Relegation 1 Rużomberk 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   31 0 0 0 2700' 30 0 0 4 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 31 0 0 0 2700' 30 0 0 4 0 - - - - - - -
2017/2018   37 0 0 0 3330' 37 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 30 0 0 0 2700' 30 0 0 1 1 - - - - - - -
Slovakia Promotion/Relegation 1 Rużomberk 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rużomberk 6 540' 6 0 0 - - - - - - -
2016/2017   32 2250' 25 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 32 2250' 25 0 0 - - - - - - -
2015/2016   2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Libor Hrdlicka
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   18 1080' 12 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FK Pohronie 18 1080' 12 0 0 - - - - - - -
2020/2021   17 0 0 0 1306' 14 1 0 2 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Karvina 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FK Pohronie 14 0 0 0 1306' 14 1 0 2 0 - - - - - - -
2019/2020   20 0 0 0 990' 11 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Karvina 20 0 0 0 990' 11 0 0 2 0 - - - - - - -
2018/2019   27 0 0 0 720' 8 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka AS Trenczyn 23 0 0 0 720' 8 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Trenczyn 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   25 0 0 0 2250' 25 0 0 1 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Ruch Chorzów 25 0 0 0 2250' 25 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dinamo Tbilisi 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2014/2015   6 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Metałurh Zaporoże 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Metałurh Zaporoże 5 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   23 0 0 0 1285' 13 0 2 1 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Metałurh Zaporoże 22 0 0 0 1165' 12 0 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Metałurh Zaporoże 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   10 900' 10 0 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Metałurh Zaporoże 10 900' 10 0 0 - - - - - - -
2011/2012   30 2700' 30 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 30 2700' 30 0 0 - - - - - - -
2010/2011   23 2070' 23 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 23 2070' 23 0 0 - - - - - - -
2009/2010   13 1170' 13 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 13 1170' 13 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2