Matthew Green vs Daniel Udoh - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Forward
173 cm
66 kg
39 lat (1987-01-02)
Wales Wales
Profil zawodnika
23
Forward
188 cm
73 kg
29 lat (1996-08-30)
Nigeria Nigeria
Statystyki Matthew Green, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Johnstones Paint Trophy League 2 Puchar Anglii Capital One Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Udoh, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Carabao Cup League 2 League 1 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Matthew Green
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   41 4 0 0 3973' 20 19 11 3 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Grimsby Town 1 0 0 0 149' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Grimsby Town 38 3 0 0 3469' 17 16 11 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Grimsby Town 1 0 0 0 158' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Grimsby Town 1 1 0 0 197' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   36 4 0 2 3894' 24 15 11 7 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Grimsby Town 3 1 0 0 353' 2 1 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Grimsby Town 2 0 0 0 303' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Grimsby Town 30 2 0 2 3148' 19 12 10 5 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Grimsby Town 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   48 10 1 2 4876' 22 14 24 3 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Lincoln 20 2 0 2 1597' 2 2 17 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Lincoln 2 0 0 0 239' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Salford City 22 4 0 0 2440' 15 9 6 1 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Lincoln 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Lincoln 3 3 0 0 510' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   57 17 1 1 6629' 52 22 4 9 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Lincoln 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Lincoln 1 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Lincoln 8 3 0 0 868' 5 3 2 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Lincoln 47 14 1 1 5518' 45 18 2 9 1 - - - - - - -
2016/2017   51 13 3 4 5009' 34 12 15 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Mansfield Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 44 10 2 4 4359' 31 11 11 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Mansfield Town 1 70' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Mansfield Town 5 3 1 0 490' 2 1 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   46 16 1 4 4954' 44 12 0 10 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 44 16 1 4 4872' 44 11 0 10 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Mansfield Town 2 0 0 0 82' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   10 2 0 0 1333' 7 7 3 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Birmingham City 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Birmingham City 10 1 0 0 1333' 7 7 3 1 0 - - - - - - -
2012/2013   43 27 8 0 3600' 40 0 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Mansfield Town 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Mansfield Town 43 25 8 0 3600' 40 0 0 0 1 - - - - - - -
2011/2012   46 29 3 0 4050' 45 0 0 2 1 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Mansfield Town 46 29 3 0 4050' 45 0 0 2 1 - - - - - - -
2010/2011   44 2 0 0 3771' 19 13 17 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Oxford United 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Cheltenham Town 19 0 0 0 1796' 10 4 9 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Oxford United 25 1 0 0 1975' 9 9 8 1 0 - - - - - - -
2009/2010   42 13 0 0 2632' 27 3 0 1 1 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Oxford United 42 13 0 0 2632' 27 3 0 1 1 - - - - - - -
2008/2009   38 5 0 0 1350' 15 0 0 0 1 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Torquay United 38 4 0 0 1350' 15 0 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Torquay United 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2007/2008   24 10 0 0 1821' 17 3 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Oxford United 18 10 0 0 1260' 14 0 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Darlington 1883 4 0 0 0 561' 3 3 1 0 0 - - - - - - -
2006/2007   10 456' 0 0 6 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 10 456' 0 0 6 - - - - - - -
Statystyki Daniel Udoh
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   40 10 1 9 4236' 40 0 8 2 0 69 30 0 45 655 69% 17
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Salford City 1 0 0 1 169' 1 0 1 0 0 3 1 0 0 23 52% 0
League 2 League 2 League 2 Salford City 31 9 1 7 3289' 31 0 6 2 0 58 28 0 39 556 69% 14
League 1 League 1 League 1 Wycombe Wanderers 6 1 0 1 598' 6 0 1 0 0 8 1 0 6 76 76% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Wycombe Wanderers 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   33 10 0 3 4763' 34 0 22 2 0 63 29 0 49 645 62% 16
Johnstones Paint Trophy Wycombe Wanderers 2 0 0 0 335' 2 0 2 0 0 5 1 0 2 53 66% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Wycombe Wanderers 1 1 0 0 176' 1 0 1 0 0 1 1 0 3 27 48% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wycombe Wanderers 1 0 0 0 177' 1 0 1 0 0 0 0 0 2 30 7% 1
League 1 League 1 League 1 Wycombe Wanderers 29 9 0 3 4075' 30 0 18 2 0 57 27 0 42 535 66% 13
2023/2024   41 11 0 3 4884' 41 0 16 2 0 93 32 0 42 703 60% 19
Johnstones Paint Trophy Shrewsbury Town 2 1 0 0 272' 2 0 2 0 0 6 5 0 2 26 54% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Shrewsbury Town 1 180' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 38 10 0 3 4432' 38 0 13 2 0 87 27 0 40 670 61% 19
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Shrewsbury Town 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 0% 0
2022/2023   5 1 0 0 636' 4 3 1 0 0 2 0 4 0 66 67% 2
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 5 0 0 0 636' 4 3 1 0 0 2 0 4 0 66 67% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Shrewsbury Town 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   48 16 0 4 6034' 42 23 6 5 0 56 30 59 52 696 67% 11
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 46 13 0 4 5874' 42 23 4 5 0 56 30 59 52 696 67% 11
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Shrewsbury Town 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Shrewsbury Town 2 2 0 0 160' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   47 5 0 3 5325' 26 20 18 3 0 17 9 46 32 363 72% 3
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 42 4 0 3 4733' 23 18 16 2 0 17 9 46 32 363 72% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Shrewsbury Town 3 1 0 0 362' 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Shrewsbury Town 1 74' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Shrewsbury Town 1 0 0 0 156' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   35 5 0 2 3388' 16 10 17 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Shrewsbury Town 5 1 0 0 543' 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Shrewsbury Town 3 0 0 0 366' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 27 4 0 2 2479' 12 7 13 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   5 22 0 0 711' 5 3 0 1 1 - - - - - - -
National League North/South Telford 19 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Telford 5 3 0 0 711' 5 3 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   5 5 0 0 428' 2 1 2 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Chester FC 1 112' 0 0 1 - - - - - - -
National League North/South Leamington 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Chester FC 4 0 0 0 316' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   39 1 0 0 1515' 2 4 14 1 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crewe Alexandra 2 0 0 0 197' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Solihull Moors 4 0 0 0 302' 0 0 4 1 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Crewe Alexandra 29 0 0 0 780' 1 1 8 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crewe Alexandra 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Crewe Alexandra 3 1 0 0 206' 0 2 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   8 0 0 1 508' 1 1 5 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Crewe Alexandra 8 0 0 1 508' 1 1 5 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2