Vaesen vs Mathieu Maertens - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Midfield
Belgium Belgium
Profil zawodnika
33
Forward
175 cm
70 kg
31 lat (1995-03-27)
Belgium Belgium
Statystyki Vaesen, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mathieu Maertens, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Vaesen
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 2 0 1 647' 4 0 4 4 0 19 9 0 9 136 60% 7
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 4 1 0 0 647' 4 0 4 2 0 8 5 0 3 60 58% 6
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Westerlo 1 0 1 ' 2 0 11 4 0 6 76 61% 1
2024/2025   26 6 3 4 3592' 26 0 17 2 1 38 16 0 29 459 61% 12
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Willem II 2 1 0 ' 0 0 4 2 0 0 13 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Willem II 24 4 2 2 3260' 24 0 15 2 1 29 13 0 19 383 62% 11
Baraże ligi holenderskiej Willem II 2 0 0 2 332' 2 0 2 0 0 5 1 0 10 63 65% 1
2023/2024   4 1 0 1 526' 4 0 2 1 0 21 8 0 10 180 64% 5
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Westerlo 4 1 0 1 526' 4 0 2 1 0 21 8 0 10 180 64% 5
Statystyki Mathieu Maertens
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 1 0 3 1526' 11 0 8 5 0 47 16 0 29 279 73% 8
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 11 1 0 3 1526' 11 0 8 5 0 47 16 0 29 279 73% 8
2024/2025   11 1 0 1 1500' 11 0 8 1 0 25 12 0 17 173 69% 10
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 11 1 0 1 1500' 11 0 8 1 0 25 12 0 17 173 69% 10
2023/2024   13 3 0 1 1970' 13 0 11 7 0 47 11 0 25 330 57% 4
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 13 3 0 1 1970' 13 0 11 7 0 47 11 0 25 330 57% 4
2022/2023   24 6 0 4 2520' 23 5 1 4 0 29 15 29 52 601 77% 9
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Oud-Heverlee 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 24 5 0 4 2520' 23 5 1 4 0 29 15 29 52 601 77% 9
2021/2022   30 10 0 3 3536' 27 12 3 9 0 48 25 26 45 685 74% 13
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 30 9 0 3 3536' 27 12 3 9 0 48 25 26 45 685 74% 13
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Oud-Heverlee 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   22 4 0 0 2576' 19 11 1 2 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Oud-Heverlee 1 1 0 0 171' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 21 3 0 0 2405' 18 10 1 2 1 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   30 8 0 0 2955' 30 3 0 6 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Oud-Heverlee 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oud-Heverlee 29 8 0 0 2835' 29 3 0 6 0 - - - - - - -
2018/2019   27 7 0 0 2523' 22 5 4 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oud-Heverlee 27 7 0 0 2523' 22 5 4 0 0 - - - - - - -
2017/2018   37 3 0 0 3779' 33 8 3 2 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oud-Heverlee 26 3 0 0 2771' 26 6 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 10 0 0 0 888' 7 2 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Oud-Heverlee 1 120' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   29 0 0 0 1771' 15 5 1 0 1 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Cercle Bruges 28 0 0 0 1771' 15 5 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Cercle Bruges 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   26 7 0 0 1345' 6 9 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Cercle Bruges 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Cercle Bruges 25 6 0 0 1345' 6 9 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   25 2 0 0 1568' 9 6 4 3 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Cercle Bruges 5 1 0 0 269' 0 2 2 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Cercle Bruges 20 1 0 0 1299' 9 4 2 3 0 - - - - - - -
2013/2014   11 0 0 0 256' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Cercle Bruges 11 0 0 0 256' 2 1 0 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2