Mathieu Maertens vs Gyrano Kerk - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
33
Forward
175 cm
70 kg
31 lat (1995-03-27)
Belgium Belgium
Profil zawodnika
7
Forward
183 cm
82 kg
30 lat (1995-12-02)
Netherlands Netherlands
Statystyki Mathieu Maertens, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gyrano Kerk, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska World Cup Qualification CONCACAF CONCACAF Gold Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mathieu Maertens
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 1 0 3 1526' 11 0 8 5 0 48 16 0 29 287 74% 8
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 11 1 0 3 1526' 11 0 8 5 0 48 16 0 29 287 74% 8
2024/2025   11 1 0 1 1500' 11 0 8 1 0 25 12 0 17 173 69% 10
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 11 1 0 1 1500' 11 0 8 1 0 25 12 0 17 173 69% 10
2023/2024   13 3 0 1 1970' 13 0 11 7 0 47 11 0 25 330 57% 4
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 13 3 0 1 1970' 13 0 11 7 0 47 11 0 25 330 57% 4
2022/2023   24 6 0 4 2520' 23 5 1 4 0 29 15 29 52 601 77% 9
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 24 5 0 4 2520' 23 5 1 4 0 29 15 29 52 601 77% 9
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Oud-Heverlee 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   30 10 0 3 3536' 27 12 3 9 0 48 25 26 45 685 74% 13
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Oud-Heverlee 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 30 9 0 3 3536' 27 12 3 9 0 48 25 26 45 685 74% 13
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   22 4 0 0 2576' 19 11 1 2 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 21 3 0 0 2405' 18 10 1 2 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Oud-Heverlee 1 1 0 0 171' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   30 8 0 0 2955' 30 3 0 6 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oud-Heverlee 29 8 0 0 2835' 29 3 0 6 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Oud-Heverlee 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   27 7 0 0 2523' 22 5 4 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oud-Heverlee 27 7 0 0 2523' 22 5 4 0 0 - - - - - - -
2017/2018   37 3 0 0 3779' 33 8 3 2 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Oud-Heverlee 1 120' 0 0 1 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oud-Heverlee 26 3 0 0 2771' 26 6 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 10 0 0 0 888' 7 2 2 2 0 - - - - - - -
2016/2017   29 0 0 0 1771' 15 5 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Cercle Bruges 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Cercle Bruges 28 0 0 0 1771' 15 5 1 0 1 - - - - - - -
2015/2016   26 7 0 0 1345' 6 9 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Cercle Bruges 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Cercle Bruges 25 6 0 0 1345' 6 9 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   25 2 0 0 1568' 9 6 4 3 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Cercle Bruges 20 1 0 0 1299' 9 4 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Cercle Bruges 5 1 0 0 269' 0 2 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   11 0 0 0 256' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Cercle Bruges 11 0 0 0 256' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Statystyki Gyrano Kerk
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 4 0 6 3885' 30 0 15 4 0 56 19 0 37 499 68% 27
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 24 3 0 4 3115' 24 0 12 4 0 45 16 0 29 373 68% 23
World Cup Qualification CONCACAF Surinam 3 0 0 1 414' 3 0 2 0 0 8 2 0 4 59 69% 2
CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup Surinam 3 1 0 1 356' 3 0 1 0 0 3 1 0 4 67 69% 2
2024/2025   39 7 0 5 5406' 39 0 24 5 0 56 22 0 37 812 68% 25
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 38 7 0 5 5253' 38 0 23 5 0 55 22 0 37 777 68% 23
CONCACAF Nations League 1 Surinam 1 0 0 0 153' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 35 74% 2
2023/2024   15 4 0 2 2282' 15 0 14 7 0 26 9 0 19 406 47% 10
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Antwerp 3 1 0 0 460' 3 0 3 1 0 4 2 0 1 58 67% 3
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 11 3 0 2 1631' 11 0 10 5 0 21 7 0 16 319 48% 6
Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Antwerp 1 0 0 0 191' 1 0 1 1 0 1 0 0 2 29 0% 1
2022/2023   30 9 0 2 3600' 22 15 9 4 0 35 16 25 24 389 62% 13
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Lokomotiw Moskwa 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Lokomotiw Moskwa 17 2 0 1 1922' 11 8 6 1 0 14 7 11 11 173 57% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 13 6 0 1 1678' 11 7 3 3 0 21 9 14 13 216 66% 12
2021/2022   31 5 0 4 3479' 25 12 5 4 0 28 10 24 21 356 62% 9
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lokomotiw Moskwa 5 327' 2 0 2 - - - - - - -
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Lokomotiw Moskwa 23 5 0 4 2926' 21 12 2 3 0 23 8 21 19 324 61% 7
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska FK Rostów 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 5 2 3 2 32 66% 2
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Lokomotiw Moskwa 1 46' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   36 9 0 4 3737' 35 7 1 3 0 58 31 49 36 527 67% 9
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 0 0 ' 0 0 1 1 4 5 31 61% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 36 8 0 4 3737' 35 7 1 3 0 57 30 45 31 496 67% 9
2019/2020   30 11 0 10 3879' 30 13 0 2 0 56 23 26 31 357 70% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 25 10 0 7 3150' 25 11 0 1 0 50 20 23 28 325 69% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 3 0 0 3 413' 3 1 0 0 0 6 3 3 3 32 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Utrecht 2 1 0 0 316' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   39 9 0 9 4805' 35 19 3 2 0 60 25 38 50 398 74% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 1 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 38 8 0 9 4637' 34 18 3 2 0 60 25 38 50 398 74% 0
2017/2018   43 8 0 5 5454' 38 24 2 5 0 55 25 51 36 305 72% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Utrecht 6 1 0 0 962' 6 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 37 6 0 5 4492' 32 19 2 5 0 55 25 51 36 305 72% 0
2016/2017   52 12 0 4 4063' 27 17 4 4 0 1 1 5 4 150 61% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 38 4 0 4 2563' 14 13 4 4 0 1 1 5 4 150 61% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong FC Utrecht 12 8 0 0 1380' 12 4 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   34 7 0 0 3929' 34 11 0 4 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Helmond Sport 34 7 0 0 3929' 34 11 0 4 0 - - - - - - -
2014/2015   6 1 0 0 391' 2 2 2 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 6 1 0 0 391' 2 2 2 1 0 - - - - - - -
2013/2014   1 81' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 81' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2