Matheus Costa vs Carraca - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
14
Defence
Brazil Brazil
Profil zawodnika
15
Defence
176 cm
70 kg
33 lat (1993-03-01)
Portugal Portugal
Statystyki Matheus Costa, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Afryki 2 liga portugalska 2 liga brazylijska Serie B Puchar Brazylii Brasiliense
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Carraca, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Portugalii 2 liga portugalska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Matheus Costa
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 1 0 0 983' 10 0 1 1 0 2 1 0 6 471 0% 0
Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Petro de Luanda 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 10 0 0 0 983' 10 0 1 1 0 2 1 0 6 471 0% 0
2023/2024   18 2 0 0 1708' 18 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Maritimo 16 2 0 0 1528' 16 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Maritimo 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Maritimo 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   25 0 0 0 1845' 13 3 6 2 1 1 0 0 3 46 93% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 25 0 0 0 1845' 13 3 6 2 1 1 0 0 3 46 93% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   26 5 0 0 2053' 20 1 3 10 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 26 5 0 0 2053' 20 1 3 10 0 - - - - - - -
2020/2021   30 2 0 0 2867' 30 2 0 9 3 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vizela 30 2 0 0 2867' 30 2 0 9 3 - - - - - - -
2018/2019   32 2 0 0 2195' 21 1 2 1 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Leixoes 2 150' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 30 2 0 0 2045' 20 1 2 1 1 - - - - - - -
2017/2018   20 1 0 0 689' 4 2 2 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 20 1 0 0 689' 4 2 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Real SC 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Carraca
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 1 0 3 1444' 13 0 4 2 0 34 8 0 27 801 4% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Chaves 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 3 34 94% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 12 0 0 3 1354' 12 0 4 2 0 33 8 0 24 767 0% 1
2024/2025   31 2 1 4 3167' 32 0 4 6 0 13 3 0 18 374 0% 4
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 30 2 1 4 3015' 31 0 3 5 0 13 3 0 18 374 0% 4
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Chaves 1 0 0 0 152' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   12 0 0 0 1273' 12 0 4 3 1 8 1 0 12 408 81% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Chaves 12 0 0 0 1273' 12 0 4 3 1 8 1 0 12 408 81% 1
2022/2023   27 0 0 2 2319' 20 3 4 4 0 11 2 16 11 668 85% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Gil Vicente 27 0 0 2 2319' 20 3 4 4 0 11 2 16 11 668 85% 0
2021/2022   27 0 0 3 2964' 27 7 0 13 0 18 7 29 31 987 78% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Belenenses 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 26 0 0 3 2844' 26 7 0 12 0 18 7 29 31 987 78% 1
2020/2021   11 2 0 0 957' 8 1 2 2 0 0 0 2 0 19 95% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 8 2 0 0 805' 8 1 0 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 3 152' 0 0 2 0 0 2 0 19 95% 0
2019/2020   32 2 0 3 2877' 28 4 2 4 0 53 16 39 39 642 78% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 32 2 0 3 2877' 28 4 2 4 0 53 16 39 39 642 78% 1
2018/2019   33 0 0 2 1994' 18 0 6 8 0 22 7 26 24 380 73% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Boavista Porto 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 32 0 0 2 1994' 18 0 6 8 0 22 7 26 24 380 73% 0
2017/2018   29 3 0 0 2706' 26 4 1 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 29 3 0 0 2706' 26 4 1 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   31 1 0 0 2790' 17 8 9 5 0 16 8 33 28 568 76% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 31 1 0 0 2790' 17 8 9 5 0 16 8 33 28 568 76% 0
2015/2016   43 0 0 0 1381' 0 12 8 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Santa Clara 43 0 0 0 1381' 0 12 8 0 0 - - - - - - -
2014/2015   26 0 0 0 917' 0 3 10 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Tondela 26 0 0 0 917' 0 3 10 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2