Matan Hozez vs Ebraheim - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Midfield
29 lat (1996-08-12)
Israel Israel
Profil zawodnika
29
Midfield
Israel Israel
Statystyki Matan Hozez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Izraela Liga izraelska 2 liga izraelska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ebraheim, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga izraelska Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Statystyki Matan Hozez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 3 0 2 2293' 16 0 11 3 1 42 10 0 17 471 77% 1
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Katamon Jerusalem 15 3 0 2 2203' 15 0 11 2 1 40 9 0 16 438 82% 1
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Hapoel Katamon Jerusalem 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 2 1 0 1 33 0% 0
2024/2025   27 10 3 1 3290' 27 0 11 8 0 57 25 0 30 820 53% 7
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Maccabi Tel Awiw 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Hapoel Katamon Jerusalem 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Katamon Jerusalem 27 10 3 1 3290' 27 0 11 7 0 57 25 0 30 820 53% 7
2023/2024   22 8 4 3 2828' 22 0 13 4 0 33 16 0 18 465 0% 2
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Katamon Jerusalem 22 7 4 3 2828' 22 0 13 3 0 33 16 0 18 465 0% 2
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska FC Ashdod 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Hapoel Katamon Jerusalem 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Tel Awiw 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   2 6 0 0 129' 0 0 2 1 1 - - - - - - -
Europa Conference League Maccabi Tel Awiw 2 129' 0 0 2 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Tel Awiw 2 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maccabi Tel Awiw 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Tel Awiw 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   4 3 2 0 360' 1 1 3 0 0 1 0 0 1 22 91% 1
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Tel Awiw 3 2 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maccabi Tel Awiw 2 0 0 0 213' 1 1 1 0 0 1 0 0 0 15 93% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Maccabi Tel Awiw 2 147' 0 0 2 0 0 0 1 7 86% 0
2019/2020   1 2 0 0 58' 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maccabi Tel Awiw 1 58' 0 0 1 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Tel Awiw 2 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   3 5 0 0 154' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Hajfa 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maccabi Tel Awiw 3 154' 0 0 2 - - - - - - -
2017/2018   4 6 0 0 455' 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bnei Yehuda Tel Awiw 4 0 0 0 455' 2 2 2 0 0 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Bnei Yehuda Tel Awiw 6 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Ashkelon 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   7 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Beitar Tel Aviv Ramla 7 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ebraheim
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 90' 1 0 0 0 0 0 0 38 87% 1
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Bnei Sakhnin 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 38 87% 1
2024/2025   12 0 0 1 1754' 12 0 9 1 0 13 4 0 14 251 68% 6
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Bnei Sakhnin 12 0 0 1 1754' 12 0 9 0 0 13 4 0 14 251 68% 6
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Bnei Sakhnin 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   7 1 0 1 1071' 7 0 6 0 0 5 2 0 8 121 64% 3
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Netanja 2 0 0 0 330' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Netanja 5 1 0 1 741' 5 0 4 0 0 5 2 0 8 121 64% 3
2022/2023   0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Netanja ' 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2