Martin Rasner vs Greil - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
177 cm
30 lat (1995-05-18)
Austria Austria
Profil zawodnika
18
Midfield
Austria Austria
Statystyki Martin Rasner, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Austrii Liga austriacka Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Greil, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Puchar Austrii Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Martin Rasner
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 0 0 0 1538' 11 0 8 6 0 2 1 0 10 302 57% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 2 0 0 0 294' 2 0 1 2 0 1 1 0 4 55 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 7 0 0 0 1064' 7 0 7 4 0 1 0 0 6 247 70% 0
Club Friendlies Ried 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Ried 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   27 0 0 2 3874' 27 0 21 15 0 1 1 0 17 508 5% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Ried 26 0 0 2 3719' 26 0 20 14 0 1 1 0 17 508 5% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 1 0 0 0 155' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   22 0 0 1 2506' 22 0 7 6 0 1 0 0 0 10 90% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Admira Moedling 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Admira Moedling 21 0 0 1 2386' 21 0 7 6 0 1 0 0 0 10 90% 0
2022/2023   20 2 0 4 2440' 20 9 0 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Admira Moedling 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Admira Moedling 20 1 0 4 2440' 20 9 0 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   28 1 0 3 3492' 27 14 0 11 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Floridsdorfer AC 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Floridsdorfer AC 27 1 0 3 3372' 26 14 0 11 1 - - - - - - -
2020/2021   16 0 0 4 1886' 14 6 2 5 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Floridsdorfer AC 16 0 0 4 1886' 14 6 2 5 0 - - - - - - -
2019/2020   25 0 0 0 1873' 12 6 8 7 0 8 2 29 22 334 72% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SKN St. Poelten 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SKN St. Poelten 24 0 0 0 1873' 12 6 8 7 0 8 2 29 22 334 72% 0
2018/2019   19 0 0 0 1826' 14 6 1 6 0 6 1 21 35 291 70% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SKN St. Poelten 2 180' 1 0 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SKN St. Poelten 17 0 0 0 1646' 13 6 0 6 0 6 1 21 35 291 70% 0
2017/2018   30 1 0 0 3044' 29 5 1 9 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SKN St. Poelten 30 1 0 0 3044' 29 5 1 9 1 - - - - - - -
2016/2017   24 0 0 0 780' 3 4 4 1 0 2 0 8 5 2 50% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 0 0 0 36' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 23 0 0 0 744' 3 3 4 1 0 2 0 8 5 2 50% 0
2015/2016   33 2 0 0 3557' 32 8 2 8 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SV Groedig 33 2 0 0 3557' 32 8 2 8 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Admira Moedling 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   31 0 0 0 3229' 24 9 6 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 31 0 0 0 3229' 24 9 6 0 0 - - - - - - -
2013/2014   33 1 0 0 2928' 18 12 9 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 33 1 0 0 2928' 18 12 9 0 0 - - - - - - -
Statystyki Greil
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 16 1 6 5456' 34 0 29 4 0 60 28 0 29 960 66% 10
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 28 11 1 2 4517' 28 0 25 4 0 53 21 0 25 792 77% 5
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 4 3 0 4 698' 4 0 3 0 0 7 7 0 4 168 13% 5
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sandhausen 1 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Altach 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Club Friendlies Altach 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   13 3 0 0 2017' 13 0 12 6 1 8 1 0 9 126 6% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Sandhausen 13 3 0 0 2017' 13 0 12 5 1 7 1 0 9 112 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Sandhausen 0 0 0 ' 1 0 1 0 0 0 14 57% 0
2023/2024   17 7 0 2 2521' 17 0 12 4 0 5 0 0 2 93 8% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 1 0 0 0 159' 1 0 1 0 0 2 0 0 2 51 14% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Sandhausen 15 7 0 2 2155' 15 0 10 4 0 3 0 0 0 31 0% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 1 0 0 0 207' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Rapid Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 11 0% 0
2022/2023   3 0 0 0 434' 3 0 2 1 0 4 3 0 4 107 81% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 3 0 0 0 434' 3 0 2 1 0 4 3 0 4 107 81% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2