Vasilj vs Marius Mueller - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Goalkeeper
Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina
Profil zawodnika
29
Goalkeeper
192 cm
85 kg
32 lat (1993-07-12)
Germany Germany
Statystyki Vasilj, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro kwalifikacje baraże Euro
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Marius Mueller, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Statystyki Vasilj
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   38 0 0 0 3496' 38 0 1 0 0 0 0 0 2 1198 70% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 74 85% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga St. Pauli 34 3060' 34 0 0 0 0 0 2 1124 69% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie St. Pauli 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Bośnia i Hercegowina 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   40 0 0 0 3630' 40 0 0 2 1 0 0 0 1 1560 72% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 84 87% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Bośnia i Hercegowina 5 450' 5 0 0 0 0 0 0 180 68% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga St. Pauli 33 0 0 0 2970' 33 0 0 2 1 0 0 0 1 1296 71% 0
2023/2024   34 0 0 0 3060' 34 0 0 1 0 0 0 0 3 1543 79% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 34 0 0 0 3060' 34 0 0 1 0 0 0 0 3 1543 79% 0
2022/2023   4 360' 4 0 0 0 0 0 0 135 80% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 4 360' 4 0 0 0 0 0 0 135 80% 0
Statystyki Marius Mueller
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 0 90' 1 0 0 2 1 0 0 0 0 37 89% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 0 0 0 ' 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 37 89% 0
2024/2025   6 0 0 0 540' 6 0 0 0 0 0 0 0 0 228 65% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 5 0 0 0 450' 5 0 0 0 0 0 0 0 0 189 66% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 39 64% 0
2023/2024   22 0 0 0 2025' 22 0 1 1 0 0 0 0 3 801 50% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 41 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Schalke 04 21 0 0 0 1935' 21 0 1 1 0 0 0 0 2 760 52% 0
2022/2023   26 0 0 0 2427' 26 1 0 4 0 0 0 0 4 723 69% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 1 0 0 0 177' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 25 0 0 0 2250' 25 0 0 4 0 0 0 0 4 723 69% 0
2021/2022   30 0 0 0 2730' 30 0 0 2 0 0 0 1 1 822 66% 0
Szwajcaria awans/spadek FC Luzern 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 26 0 0 0 2340' 26 0 0 2 0 0 0 1 1 822 66% 0
2020/2021   39 0 0 0 3450' 38 0 0 3 0 0 0 0 6 949 69% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 4 390' 4 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 35 0 0 0 3060' 34 0 0 3 0 0 0 0 6 949 69% 0
2019/2020   41 0 0 0 3720' 41 0 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 35 0 0 0 3150' 35 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Luzern 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2018/2019   26 90' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 14 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RasenBallsport Leipzig 10 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   36 0 0 0 3083' 34 1 0 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 34 0 0 0 2993' 33 1 0 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   16 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 16 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   36 0 0 0 3180' 35 0 0 2 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 34 0 0 0 2970' 33 0 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2014/2015   37 0 0 0 712' 7 0 1 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 34 0 0 0 472' 5 0 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 3 240' 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   18 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 16 90' 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   3 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Kaiserslautern 3 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2