Marius Cioiu vs Gașpăr - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Midfield
Romania Romania
Profil zawodnika
2
Defence
Romania Romania
Statystyki Marius Cioiu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Gașpăr, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Marius Cioiu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 2 0 3 2184' 20 0 5 0 0 34 10 0 26 726 0% 5
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Şcolar Reşiţa 20 2 0 3 2184' 20 0 5 0 0 34 10 0 26 726 0% 5
2024/2025   12 5 1 0 1323' 12 0 4 2 0 13 4 0 19 354 0% 1
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Şcolar Reşiţa 11 4 1 0 1187' 11 0 3 1 0 13 4 0 19 354 0% 1
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Şcolar Reşiţa 1 1 0 0 136' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   3 1 0 0 432' 3 0 2 1 0 3 2 0 15 181 49% 1
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Botosani 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 3 0 0 0 432' 3 0 2 1 0 3 2 0 15 181 49% 1
2022/2023   34 1 0 1 2768' 12 10 14 1 0 0 0 0 2 18 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 14 0 0 1 1229' 4 2 10 0 0 0 0 0 2 18 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Petrolul Ploiesti 20 1 0 0 1539' 8 8 4 1 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Petrolul Ploiesti 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   21 1 0 0 1849' 9 8 7 1 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Academica Clinceni 21 1 0 0 1849' 9 8 7 1 0 - - - - - - -
2020/2021   2 3 1 0 246' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska ACS Energeticianul 2 3 1 0 246' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska ACS Energeticianul 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Gașpăr
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 2 0 2 966' 10 0 1 0 0 9 5 0 8 306 1% 2
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Şcolar Reşiţa 10 2 0 2 966' 10 0 1 0 0 9 5 0 8 300 0% 2
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 6 67% 0
2024/2025   9 1 0 2 1356' 10 0 6 2 0 2 0 0 4 139 0% 2
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Şcolar Reşiţa 7 1 0 2 1042' 8 0 4 2 0 2 0 0 4 139 0% 2
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Şcolar Reşiţa 2 314' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2