Mario Pasalic vs Jens Odgaard - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
186 cm
76 kg
31 lat (1995-02-09)
Croatia Croatia
Profil zawodnika
21
Forward
27 lat (1999-03-31)
Denmark Denmark
Statystyki Mario Pasalic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch Liga Mistrzów Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Euro Mistrzostwa Świata Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jens Odgaard, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Superpuchar Włoch Puchar Włoch EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Euro U-17
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mario Pasalic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 10 0 6 3391' 31 0 9 3 0 43 17 0 12 1852 87% 5
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 4 0 0 180' 2 0 0 1 0 10 4 0 1 200 94% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 6 3 0 1 540' 6 0 0 0 0 13 7 0 3 254 88% 2
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Chorwacja 1 0 0 1 170' 1 0 1 0 0 2 0 0 2 42 98% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Atalanta 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 45 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Atalanta 21 3 0 4 2411' 21 0 8 2 0 18 6 0 6 1311 88% 1
2024/2025   36 6 0 5 4852' 36 0 25 3 0 68 21 0 19 1993 87% 5
Serie A Serie A Serie A Atalanta 23 3 0 4 3077' 23 0 15 1 0 46 12 0 10 1349 88% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 291' 2 0 2 2 1 0 1 89 84% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 2 0 0 0 293' 2 0 2 1 0 2 0 0 5 179 80% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 8 3 0 1 1011' 8 0 5 1 0 17 7 0 3 321 87% 3
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Atalanta 1 180' 1 0 1 1 1 0 0 55 93% 0
2023/2024   31 8 2 8 3433' 28 2 13 3 0 53 24 0 9 1464 81% 7
Serie A Serie A Serie A Atalanta 24 6 2 7 2712' 23 0 10 3 0 40 18 0 7 1116 80% 6
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 3 1 0 1 449' 3 0 3 0 0 6 1 0 0 154 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atalanta 4 1 0 0 272' 2 2 0 0 0 7 5 0 2 194 81% 1
2022/2023   43 7 0 2 5116' 30 21 16 4 0 25 9 22 17 661 80% 3
Serie A Serie A Serie A Atalanta 34 5 0 2 4181' 24 17 14 3 0 23 8 22 15 627 81% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 7 2 0 0 791' 5 3 2 1 0 2 1 0 2 34 76% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 0 0 0 144' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   62 17 0 10 6970' 38 31 20 6 0 42 20 30 18 1107 81% 11
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 6 1 0 1 600' 3 3 2 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 10 3 0 2 1217' 7 6 3 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Atalanta 38 13 0 6 4440' 24 19 13 3 0 35 20 29 16 969 82% 7
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 0 0 1 237' 1 1 1 1 0 0 0 0 0 20 75% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atalanta 6 0 0 0 476' 3 2 1 1 0 7 0 1 2 118 81% 2
2020/2021   41 6 0 3 3549' 16 10 23 2 0 14 11 12 8 694 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 5 0 0 1 477' 3 2 2 0 0 4 3 1 2 99 74% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 6 0 0 0 631' 3 3 3 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Atalanta 27 6 0 2 2210' 10 5 15 2 0 10 8 11 6 580 87% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 3 231' 0 0 3 0 0 0 0 15 87% 0
2019/2020   47 12 0 5 4951' 38 17 7 7 0 75 20 41 24 1510 88% 1
Serie A Serie A Serie A Atalanta 37 9 0 3 3896' 30 14 5 6 0 58 17 34 21 1229 88% 1
Serie A Serie A Serie A Cagliari 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 1 90' 1 0 0 4 1 0 0 55 91% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 9 3 0 2 965' 7 3 2 1 0 13 2 7 3 226 82% 0
2018/2019   51 8 0 6 4092' 21 12 21 1 0 40 12 20 11 914 84% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atalanta 4 1 0 2 463' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 5 2 0 1 349' 1 0 4 0 0 4 3 1 0 88 82% 0
Serie A Serie A Serie A Atalanta 38 5 0 3 3280' 17 10 16 1 0 36 9 19 11 826 84% 3
2017/2018   38 5 0 1 3044' 17 7 14 1 0 8 0 4 3 214 82% 1
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Spartak Moskwa 27 4 0 1 1941' 10 3 11 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Spartak Moskwa 3 1 0 0 352' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Spartak Moskwa 6 0 0 0 587' 4 2 2 0 0 7 0 2 3 188 84% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Spartak Moskwa 2 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 1 0 2 0 26 69% 0
2016/2017   43 5 0 1 3106' 20 8 9 5 0 40 12 19 15 776 84% 3
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 5 173' 0 0 2 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AC Milan 34 5 0 1 2700' 20 8 4 5 0 40 12 19 15 776 84% 3
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AC Milan 2 144' 0 0 2 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Chorwacja 2 89' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   39 11 1 0 2903' 16 13 8 1 0 18 7 15 4 435 82% 2
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 1 0 0 0 73' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 24 3 0 0 1754' 12 6 4 1 0 18 7 15 4 435 82% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Monaco 6 0 0 0 585' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch AC Milan 1 0 0 0 104' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 3 2 0 0 179' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 4 2 0 0 208' 0 3 0 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Chorwacja U21 4 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   40 3 0 0 3820' 28 13 5 5 0 30 7 45 19 892 81% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 2 0 0 0 243' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Chorwacja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Elche 37 3 0 0 3577' 26 12 5 5 0 30 7 45 19 892 81% 3
2013/2014   36 11 0 0 1066' 4 7 3 9 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Hajduk Split 32 11 0 0 885' 4 4 3 9 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hajduk Split 4 0 0 0 181' 0 3 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   3 0 0 0 271' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Chorwacji Superpuchar Chorwacji Superpuchar Chorwacji Hajduk Split 1 0 0 0 100' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Hajduk Split 2 171' 0 0 2 - - - - - - -
Statystyki Jens Odgaard
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 7 0 2 3404' 24 0 17 2 0 61 21 0 43 463 74% 8
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bologna 4 2 0 1 512' 4 0 2 1 0 23 8 0 11 110 79% 3
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Bologna 2 331' 2 0 2 1 0 0 2 18 72% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bologna 1 0 0 0 190' 1 0 1 0 0 2 0 0 2 12 67% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Bologna 17 5 0 1 2371' 17 0 12 1 0 35 13 0 28 323 73% 5
2024/2025   28 6 0 3 4116' 28 0 22 2 0 53 24 0 48 543 77% 7
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bologna 2 0 0 1 296' 2 0 2 0 0 2 1 0 2 41 61% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bologna 0 0 1 ' 1 0 2 1 0 2 35 77% 3
Serie A Serie A Serie A Bologna 26 6 0 1 3820' 26 0 20 1 0 49 22 0 44 467 79% 4
2023/2024   11 4 0 2 1692' 11 0 11 1 0 31 8 0 30 329 61% 9
Europa Conference League AZ Alkmaar 2 0 0 0 302' 2 0 2 0 0 4 1 0 5 66 41% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 1 0 0 ' 0 0 4 2 0 2 8 12% 0
Serie A Serie A Serie A Bologna 5 2 0 0 791' 5 0 5 1 0 11 2 0 11 126 74% 7
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 4 1 0 2 599' 4 0 4 0 0 12 3 0 12 129 61% 2
2022/2023   31 12 0 5 4263' 30 19 3 1 0 69 36 38 43 629 74% 6
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 1 1 0 1 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 29 9 0 4 3985' 28 19 2 1 0 58 31 29 33 506 73% 3
Europa Conference League AZ Alkmaar 1 2 0 0 158' 1 0 1 0 0 11 5 9 10 123 82% 3
2021/2022   32 11 0 6 3211' 29 6 3 3 0 75 32 40 58 575 59% 13
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB RKC Waalwijk 2 3 0 0 258' 1 1 1 0 0 5 4 1 1 45 58% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska RKC Waalwijk 30 8 0 6 2953' 28 5 2 3 0 70 28 39 57 530 59% 12
2020/2021   28 1 0 2 3190' 22 14 3 2 0 25 14 24 21 264 69% 4
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Lugano 9 0 0 1 810' 5 4 1 0 0 3 1 5 1 67 64% 0
Serie B Serie B Serie B Pescara 19 1 0 1 2380' 17 10 2 2 0 22 13 19 20 197 71% 4
2019/2020   25 9 1 1 3137' 23 12 2 0 0 70 27 31 36 246 70% 2
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB SC Heerenveen 1 0 0 0 163' 1 1 0 0 0 2 0 0 4 8 62% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Dania U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 24 7 1 1 2974' 22 11 2 0 0 68 27 31 32 238 70% 2
2018/2019   18 75' 0 0 1 0 0 0 0 2 50% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sassuolo 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Sassuolo 16 75' 0 0 1 0 0 0 0 2 50% 0
2016/2017   30 4 0 1 1513' 4 4 12 1 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Lyngby 30 3 0 1 1513' 4 4 12 1 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Lyngby 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Lyngby 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2