Wallner vs Mario Mueller - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Defence
Austria Austria
Profil zawodnika
23
Defence
175 cm
34 lat (1992-01-16)
Germany Germany
Statystyki Wallner, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 3 liga niemiecka Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mario Mueller, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 3 liga niemiecka
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Wallner
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 2 0 1 856' 9 0 1 4 0 4 3 0 9 374 3% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Hansa Rostock 7 1 0 1 676' 7 0 1 3 0 4 3 0 9 362 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hansa Rostock 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 12 83% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hannover 96 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hansa Rostock 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   25 3 0 0 2330' 25 0 1 11 0 9 2 0 9 660 0% 1
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Hannover 96 II 25 3 0 0 2330' 25 0 1 11 0 9 2 0 9 660 0% 1
2023/2024   10 1 0 1 960' 10 0 1 6 1 8 1 0 6 423 43% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 10 1 0 1 960' 10 0 1 6 1 8 1 0 6 423 43% 0
2022/2023   4 0 0 0 443' 4 0 1 1 0 1 1 0 6 274 60% 1
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 4 0 0 0 443' 4 0 1 1 0 1 1 0 6 274 60% 1
Statystyki Mario Mueller
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   37 0 0 0 2399' 15 6 10 3 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Saarbruecken 37 0 0 0 2399' 15 6 10 3 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Osnabrueck 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   35 0 0 0 2881' 22 10 4 3 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Saarbruecken 35 0 0 0 2881' 22 10 4 3 0 - - - - - - -
2019/2020   5 0 0 0 564' 4 1 1 1 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Saarbruecken 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Saarbruecken 5 0 0 0 564' 4 1 1 1 0 - - - - - - -
2017/2018   1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Saarbruecken 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Saarbruecken 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Saarbruecken 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Eintracht Trier 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   3 1 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Kaiserslautern II 3 1 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2