Marcus Edwards vs Douglas Soares - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
27 lat (1998-12-03)
England England
Profil zawodnika
21
Midfield
28 lat (1998-05-09)
Brazil Brazil
Statystyki Marcus Edwards, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie Champions cup Euro U-17
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Douglas Soares, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Liga Europy Carabao Cup World Cup Qualification S. Amer FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie Copa America Mecze towarzyskie Reprezentacje Premier League Summer Series Olimpiada Toulon Tournament 1 Champions cup Liga brazylijska Serie A Puchar Brazylii 2 liga brazylijska Serie B
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Marcus Edwards
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 1 0 4 1949' 13 0 10 1 0 26 7 0 20 388 79% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Burnley 2 0 0 1 258' 2 0 1 1 0 1 0 0 1 54 67% 0
Premier League Premier League Premier League Burnley 11 1 0 3 1691' 11 0 9 0 0 22 6 0 18 322 81% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 0 0 0 ' 0 0 3 1 0 1 12 75% 0
2024/2025   16 5 0 1 2511' 16 0 15 1 0 27 7 0 28 457 80% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 1 1 0 0 136' 1 0 1 0 0 5 1 0 3 55 65% 0
Championship Championship Championship Burnley 12 1 0 1 1991' 12 0 12 1 0 18 5 0 24 349 83% 1
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 1 136' 1 0 1 2 0 0 0 15 60% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 1 158' 1 0 1 1 0 0 1 22 77% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 1 0 0 ' 0 0 1 1 0 0 16 81% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   24 5 0 8 3321' 24 0 17 7 1 48 21 0 58 705 76% 3
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 15 4 0 5 2186' 15 0 12 4 1 33 14 0 28 469 74% 2
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 1 0 0 0 167' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 17 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 6 1 0 2 714' 6 0 3 1 0 13 7 0 27 196 80% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 2 0 0 1 254' 2 0 1 2 0 2 0 0 2 23 91% 0
2022/2023   44 12 2 8 5786' 39 26 7 5 0 34 17 13 42 785 81% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 6 2 0 2 898' 6 6 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 32 7 0 5 3968' 27 16 7 4 0 29 13 8 35 650 82% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 6 1 1 1 920' 6 4 0 1 0 5 4 5 7 135 81% 0
2021/2022   37 11 3 4 3176' 19 8 14 3 1 31 16 24 42 550 83% 6
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 15 3 0 2 1158' 5 3 7 1 0 12 7 11 18 185 85% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 18 7 3 2 1843' 14 5 4 2 1 18 8 12 22 332 82% 6
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 2 117' 0 0 2 0 0 1 1 19 74% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 2 58' 0 0 1 1 1 0 1 14 86% 0
2020/2021   34 3 0 1 3802' 21 14 12 0 0 23 9 9 48 357 77% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 34 3 0 1 3802' 21 14 12 0 0 23 9 9 48 357 77% 2
2019/2020   33 9 0 5 3488' 28 9 4 2 0 38 18 15 53 409 79% 5
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 27 7 0 5 2822' 23 7 3 2 0 34 15 10 46 364 79% 5
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Vitoria Guimaraes 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Vitoria Guimaraes 5 2 0 0 576' 4 2 1 0 0 4 3 5 7 45 76% 0
2018/2019   32 2 0 4 3052' 20 10 7 1 1 35 10 8 74 422 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 30 2 0 4 2901' 19 10 6 0 0 35 10 8 74 422 83% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Excelsior 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Excelsior 2 151' 1 0 1 - - - - - - -
2017/2018   5 0 0 0 255' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Tottenham Academy 1 0 0 0 171' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Norwich City 4 84' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   1 75' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 1 75' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Douglas Soares
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 1 0 1 3013' 20 0 18 6 0 22 9 0 33 1120 89% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 6 1 0 0 911' 6 0 5 1 0 6 4 0 9 383 88% 0
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 5 0 0 0 712' 5 0 5 2 0 5 1 0 5 224 93% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 0 0 1 168' 1 0 1 1 0 1 0 0 1 35 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 0 0 0 208' 1 0 1 1 0 2 2 0 0 78 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aston Villa 2 0 0 0 257' 2 0 1 1 0 2 0 0 3 123 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nottingham Forest 4 605' 4 0 4 3 1 0 8 142 93% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Nottingham Forest 1 152' 1 0 1 0 0 0 4 36 86% 0
World Cup Qualification S. Amer Brazylia 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 1 36 89% 0
FIFA Club World Cup Juventus Turyn 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 0 51 96% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Juventus Turyn 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 12 0% 0
2024/2025   7 0 0 0 773' 7 0 2 2 0 14 2 0 11 629 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Juventus Turyn 4 0 0 0 436' 4 0 1 0 0 5 0 0 4 211 88% 0
Serie A Serie A Serie A Juventus Turyn 3 0 0 0 337' 3 0 1 2 0 8 2 0 7 407 85% 0
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Juventus Turyn 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 11 82% 0
2023/2024   49 10 5 10 5414' 49 0 13 16 0 65 22 0 62 2830 89% 1
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 35 9 4 5 3813' 35 0 9 12 0 48 17 0 41 1893 89% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Aston Villa 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 1 93 87% 0
Europa Conference League Aston Villa 11 1 1 4 1331' 11 0 4 3 0 14 4 0 14 731 91% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 2 0 0 1 180' 2 0 0 0 0 2 1 0 6 113 87% 0
2022/2023   40 7 0 6 4135' 35 7 6 7 1 20 12 33 34 1371 86% 1
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 38 6 0 6 3955' 33 7 6 6 1 20 12 33 34 1371 86% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   35 2 0 3 3686' 31 9 3 7 0 14 7 37 40 1336 87% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 35 2 0 3 3686' 31 9 3 7 0 14 7 37 40 1336 87% 0
2020/2021   46 0 0 2 4463' 36 12 4 12 1 12 4 43 32 877 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 2 71' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 37 0 0 2 3752' 32 10 1 10 1 12 4 43 32 877 86% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Brazylia 7 0 0 0 640' 4 2 2 2 0 - - - - - - -
2019/2020   44 3 0 2 3918' 34 4 8 9 0 38 12 51 36 1018 83% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 37 3 0 2 3378' 28 4 8 8 0 38 12 51 36 1018 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 7 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   30 0 0 0 2552' 20 4 7 7 0 18 1 55 38 813 85% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Girona 4 360' 4 0 0 2 1 8 8 199 88% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Girona 26 0 0 0 2192' 16 4 7 7 0 16 0 47 30 614 84% 0
2017/2018   28 0 0 0 1145' 1 0 14 4 0 9 5 13 8 103 82% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Girona 28 0 0 0 1145' 1 0 14 4 0 9 5 13 8 103 82% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2