Marcus Tavernier vs Junior Stanislas - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Midfield
England England
Profil zawodnika
19
Midfield
183 cm
76 kg
36 lat (1989-11-26)
England England
Statystyki Marcus Tavernier, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Puchar Anglii Premier League Summer Series Klubowe mecze towarzyskie Euro U-19
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Junior Stanislas, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Capital One Cup Premier League Klubowe mecze towarzyskie Klubowe turieje towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Marcus Tavernier
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 7 2 4 4497' 33 0 19 7 0 70 24 0 37 1102 83% 4
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 30 6 2 4 4023' 30 0 16 6 0 67 23 0 35 1025 83% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 0 0 ' 1 0 1 1 0 0 19 89% 0
Premier League Summer Series AFC Bournemouth 3 474' 3 0 3 2 0 0 2 58 74% 0
2024/2025   24 3 0 5 3063' 24 0 11 6 0 65 19 0 30 902 82% 5
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 21 3 0 5 2617' 21 0 9 6 0 57 17 0 28 787 81% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 2 0 0 0 288' 2 0 1 0 0 6 1 0 2 91 87% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 1 158' 1 0 1 2 1 0 0 24 96% 0
2023/2024   27 4 0 4 3730' 26 1 18 3 0 62 20 0 26 882 80% 3
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 26 3 0 4 3640' 25 1 18 3 0 52 16 0 22 749 79% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 9 3 0 1 109 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 3 24 83% 0
2022/2023   28 5 0 4 2608' 19 9 4 1 0 27 15 21 28 587 77% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 27 5 0 4 2608' 19 9 4 1 0 27 15 21 28 587 77% 4
2021/2022   47 5 0 5 4436' 46 2 1 8 0 50 26 43 60 1613 77% 1
Championship Championship Championship Middlesbrough 44 5 0 5 4106' 43 2 1 7 0 50 26 42 55 1528 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 3 0 0 0 330' 3 0 0 1 0 0 0 1 5 85 80% 0
2020/2021   32 4 0 4 3878' 28 14 4 4 0 29 13 24 46 630 75% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 0 0 0 180' 1 1 0 1 0 1 1 2 1 27 85% 1
Championship Championship Championship Middlesbrough 29 3 0 4 3518' 25 13 4 3 0 28 12 22 45 603 75% 2
2019/2020   49 3 0 5 4079' 29 9 11 5 0 65 19 33 55 690 78% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 46 3 0 5 3795' 27 9 10 5 0 65 19 33 53 671 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 2 164' 1 0 1 0 0 0 2 19 79% 1
2018/2019   37 4 0 3 2350' 7 3 20 2 0 13 5 16 7 121 73% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 29 3 0 1 1622' 2 2 18 2 0 13 5 16 7 120 72% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 5 1 0 1 483' 4 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 3 0 0 1 245' 1 1 1 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
2017/2018   20 2 0 0 2082' 13 10 3 3 0 3 1 7 2 55 65% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 3 1 0 0 410' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Milton Keynes Dons 8 0 0 0 879' 5 4 2 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 8 1 0 0 703' 4 4 1 0 0 3 1 7 2 55 65% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Milton Keynes Dons 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   2 1 0 0 160' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Middlesbrough Academy 2 1 0 0 160' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Junior Stanislas
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   12 2 0 1 459' 1 1 4 0 0 1 0 0 0 28 79% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 1 0 1 156' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 11 303' 0 0 4 1 0 0 0 28 79% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie AFC Bournemouth 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   10 0 0 2 746' 2 3 6 0 0 4 3 2 1 64 84% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 66' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 9 0 0 2 680' 2 3 5 0 0 4 3 2 1 64 84% 1
2020/2021   39 11 4 4 4214' 30 15 6 1 0 43 23 12 9 942 80% 1
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 38 10 3 4 4124' 29 15 6 1 0 41 22 12 9 904 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 2 1 0 0 38 76% 1
2019/2020   20 3 1 0 1845' 9 8 8 1 0 16 7 5 4 236 77% 1
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 19 3 1 0 1689' 8 7 8 1 0 16 7 5 4 236 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 0 0 0 156' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   27 4 1 3 2907' 14 10 13 2 0 34 10 6 10 397 77% 3
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 23 2 1 3 2435' 11 8 12 1 0 34 10 6 10 382 77% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 70' 0 0 1 0 0 0 0 15 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 3 2 0 0 402' 3 2 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   20 5 1 2 2565' 18 13 2 1 0 38 20 6 2 377 78% 1
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 19 5 1 2 2382' 17 12 2 1 0 38 20 6 2 377 78% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 0 0 0 183' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   26 7 2 5 2827' 19 13 3 1 0 39 18 8 8 617 79% 5
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 25 7 2 5 2676' 18 12 3 1 0 39 18 8 8 617 79% 5
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 0 0 0 151' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   28 5 0 2 2974' 22 11 4 1 0 44 11 11 13 661 79% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 3 2 0 0 382' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 24 3 0 2 2502' 18 10 4 1 0 44 11 11 13 661 79% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 2 0 0 2480' 12 11 8 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 2 1 0 0 330' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 29 1 0 0 1477' 6 6 7 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 5 0 0 0 673' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   45 3 0 3 2714' 8 8 20 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burnley 44 2 0 3 2540' 7 7 20 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 1 0 0 174' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   42 5 0 7 4358' 27 19 8 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burnley 42 5 0 7 4358' 27 19 8 0 0 - - - - - - -
2011/2012   35 1 0 0 4144' 25 20 7 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burnley 33 0 0 0 4058' 25 20 6 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship West Ham United 2 86' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   12 1 0 0 730' 4 2 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 89' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 11 1 0 0 641' 4 2 2 0 0 - - - - - - -
2009/2010   36 4 0 0 1509' 12 6 0 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 1 0 0 0 178' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 35 3 0 0 1331' 11 5 0 2 0 - - - - - - -
2008/2009   19 3 0 0 1825' 14 6 2 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 12 2 0 0 988' 7 3 2 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Southend United 6 1 0 0 747' 6 3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southend United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2