Marco Perchtold vs Jánó - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
13
Midfield
183 cm
73 kg
37 lat (1988-09-21)
Austria Austria
Profil zawodnika
18
Midfield
Hungary Hungary
Statystyki Marco Perchtold, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Puchar Austrii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jánó, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Puchar Austrii EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21 Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Marco Perchtold
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   14 1 0 0 1936' 14 0 11 5 2 7 1 0 6 292 61% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Grazer AK 12 1 0 0 1756' 12 0 11 5 2 7 1 0 4 249 71% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Grazer AK 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Grazer AK 1 90' 1 0 0 0 0 0 2 43 0% 0
2023/2024   19 0 0 2 2159' 19 0 6 6 0 3 2 0 1 52 79% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Grazer AK 19 0 0 2 2159' 19 0 6 6 0 3 2 0 1 52 79% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Grazer AK 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   28 1 0 2 2764' 28 3 0 8 0 0 0 0 3 34 74% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Grazer AK 28 1 0 2 2764' 28 3 0 8 0 0 0 0 3 34 74% 0
2021/2022   27 3 0 0 2588' 27 2 0 12 1 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Grazer AK 27 2 0 0 2588' 27 2 0 12 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Grazer AK 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   27 2 1 2 2617' 21 5 5 6 1 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Grazer AK 27 2 1 2 2617' 21 5 5 6 1 - - - - - - -
2019/2020   23 5 0 2 2218' 21 2 2 7 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Grazer AK 23 5 0 2 2218' 21 2 2 7 0 - - - - - - -
2018/2019   3 2 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Grazer AK 3 2 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   26 3 0 0 2390' 19 5 5 5 0 4 2 8 12 260 83% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SKN St. Poelten 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SKN St. Poelten 25 3 0 0 2300' 18 5 5 5 0 4 2 8 12 260 83% 0
2015/2016   31 9 3 0 2925' 31 3 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Kapfenberger SV 31 9 3 0 2925' 31 3 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   29 1 0 0 2520' 28 0 0 0 1 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Kapfenberger SV 28 1 0 0 2430' 27 0 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Kapfenberger SV 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   17 2 0 0 978' 7 0 4 1 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SPG Pasching/LASK Juniors 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SPG Pasching/LASK Juniors 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SV Groedig 14 1 0 0 678' 4 0 4 1 0 - - - - - - -
2012/2013   3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SPG Pasching/LASK Juniors 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   33 0 0 0 2970' 33 0 0 1 1 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Gratkorn 33 0 0 0 2970' 33 0 0 1 1 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SV Groedig 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Vienna FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   30 2700' 30 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Gratkorn 30 2700' 30 0 0 - - - - - - -
2008/2009   14 630' 7 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Gratkorn 12 630' 7 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Wiener Neustadt 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Jánó
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 1 0 1 1150' 8 0 7 2 0 15 4 0 17 230 58% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Grazer AK 6 0 0 0 907' 6 0 6 2 0 9 3 0 12 149 77% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Grazer AK 1 90' 1 0 0 4 0 0 2 60 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 4 75% 0
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Austria U21 1 1 0 1 153' 1 0 1 0 0 2 1 0 2 17 94% 0
2024/2025   18 4 1 1 2430' 18 0 11 7 1 26 9 0 21 388 67% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Grazer AK 9 1 0 1 1351' 9 0 8 3 0 13 5 0 11 195 73% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 9 3 1 0 1079' 9 0 3 4 1 13 4 0 10 193 61% 0
2023/2024   17 6 0 4 2401' 17 0 12 6 0 41 15 0 37 355 42% 7
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 17 6 0 4 2401' 17 0 12 6 0 41 15 0 37 355 42% 7
2022/2023   4 2 0 1 605' 4 0 3 3 0 7 5 0 8 96 42% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 4 2 0 1 605' 4 0 3 3 0 7 5 0 8 96 42% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2