Marcin Grabowski vs Kwiatkowski - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Defence
Poland Poland
Profil zawodnika
15
Defence
Poland Poland
Statystyki Marcin Grabowski, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga polska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kwiatkowski, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 1 liga polska 2 liga polska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Marcin Grabowski
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 0 0 2 1204' 11 0 3 1 0 9 2 0 23 312 0% 0
2 liga polska 2 liga polska 2 liga polska KKS 1925 Kalisz 10 0 0 2 1068' 10 0 2 1 0 9 2 0 23 312 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Górnik Łęczna 1 136' 1 0 1 - - - - - - -
2024/2025   10 0 0 1 1250' 10 0 5 1 0 1 0 0 7 214 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Górnik Łęczna 10 0 0 1 1250' 10 0 5 1 0 1 0 0 7 214 0% 0
2023/2024   19 0 0 1 2496' 19 0 11 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Górnik Łęczna 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Górnik Łęczna 19 0 0 1 2496' 19 0 11 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   23 0 0 0 1545' 5 4 12 2 0 3 2 9 10 136 70% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Termalica Bruk-Bet Nieciecza 22 0 0 0 1545' 5 4 12 2 0 3 2 9 10 136 70% 0
2020/2021   1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   10 162' 1 0 1 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Wisła Kraków 10 162' 1 0 1 - - - - - - -
2018/2019   22 0 0 0 769' 5 1 3 2 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Wisła Kraków 22 0 0 0 769' 5 1 3 2 0 - - - - - - -
Statystyki Kwiatkowski
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 3 0 0 1355' 10 0 7 4 1 4 1 0 2 436 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Stal Mielec 4 0 0 0 565' 4 0 3 2 1 2 1 0 1 211 0% 0
2 liga polska 2 liga polska 2 liga polska Warta Poznań 6 0 0 0 790' 6 0 4 2 0 2 0 0 1 225 0% 0
Club Friendlies Widzew Łódź 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Widzew Łódź 3 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   6 1 0 0 646' 6 0 2 3 1 2 0 0 2 182 80% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Widzew Łódź 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Widzew Łódź 5 0 0 0 556' 5 0 2 3 1 2 0 0 2 182 80% 0
2023/2024   1 0 0 0 174' 1 0 1 1 0 1 1 0 1 60 85% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Widzew Łódź 1 0 0 0 174' 1 0 1 1 0 1 1 0 1 60 85% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2