Marc Rebes vs David Junca - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
175 cm
31 lat (1994-07-03)
Andorra Andorra
Profil zawodnika
28
Defence
175 cm
67 kg
32 lat (1993-11-16)
Spain Spain
Statystyki Marc Rebes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga andorska Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki David Junca, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga andorska 3 liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Marc Rebes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 2 0 1 956' 10 0 1 4 0 6 3 0 5 440 3% 2
Liga andorska Liga andorska Liga andorska Rangers 9 2 0 1 810' 9 0 0 3 0 6 3 0 5 425 0% 2
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Andora 1 0 0 0 146' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 15 93% 0
2024/2025   5 0 0 0 502' 5 0 1 3 0 0 0 0 2 195 0% 0
Liga andorska Liga andorska Liga andorska Pas de la Casa 5 0 0 0 502' 5 0 1 3 0 0 0 0 2 195 0% 0
2023/2024   2 0 0 0 300' 2 0 1 10 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League FC Santa Coloma 2 300' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga andorska Liga andorska Liga andorska Pas de la Casa 0 0 0 ' 10 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   6 0 0 0 648' 4 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Andora 6 0 0 0 648' 4 2 2 1 0 - - - - - - -
Liga andorska Liga andorska Liga andorska FC Santa Coloma ' 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   6 0 0 0 693' 4 2 2 3 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Andora 6 0 0 0 693' 4 2 2 3 0 - - - - - - -
2020/2021   6 1 0 0 920' 6 4 0 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Santa Coloma 1 0 0 0 236' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Andora 5 1 0 0 684' 5 3 0 2 0 - - - - - - -
2019/2020   4 0 0 0 419' 4 1 0 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Santa Coloma 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Santa Coloma 2 0 0 0 239' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   8 0 0 0 828' 8 1 0 2 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Andora 5 0 0 0 528' 5 1 0 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Santa Coloma 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Santa Coloma 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   2 0 0 0 247' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Santa Coloma 2 0 0 0 247' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   10 1 0 0 785' 7 2 1 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Andora 8 1 0 0 570' 6 0 1 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Santa Coloma 2 0 0 0 215' 1 2 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   2 0 0 0 74' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Santa Coloma 2 0 0 0 74' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   8 0 0 0 578' 4 3 0 3 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Andora 4 0 0 0 520' 4 2 0 3 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Santa Coloma 4 0 0 0 58' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Santa Coloma 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   2 0 0 0 44' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Santa Coloma 2 0 0 0 44' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki David Junca
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   5 0 0 0 542' 5 0 2 1 1 0 0 0 2 181 0% 0
Liga andorska Liga andorska Liga andorska FC Santa Coloma 3 0 0 0 342' 3 0 1 0 1 0 0 0 2 181 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Gimnastic 1 0 0 0 110' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Gimnastic 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   5 0 0 0 658' 5 0 3 3 1 8 2 0 5 268 0% 0
Liga andorska Liga andorska Liga andorska Inter Club d'Escaldes 1 0 0 0 154' 1 0 1 2 1 1 1 0 1 10 0% 0
Liga andorska Liga andorska Liga andorska Esperança dAndorra 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Gimnastic 4 0 0 0 504' 4 0 2 1 0 7 1 0 4 258 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Celta Vigo B 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   11 0 0 3 1430' 11 0 7 5 3 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Wisła Kraków 11 0 0 3 1430' 11 0 7 5 3 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Wisła Kraków 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   34 2 0 1 2701' 13 8 13 1 1 6 3 15 7 405 81% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Girona 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 2 0 31 74% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Girona 33 1 0 1 2611' 12 8 13 1 1 5 2 13 7 374 82% 1
2020/2021   21 0 0 0 0 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 21 0 0 0 0' 0 0 0 1 0 - - - - - - -
2019/2020   12 0 0 0 349' 3 1 0 1 0 0 0 5 7 91 78% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 12 0 0 0 349' 3 1 0 1 0 0 0 5 7 91 78% 1
2018/2019   23 0 0 3 2118' 21 4 0 6 0 6 1 27 21 694 84% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 23 0 0 3 2118' 21 4 0 6 0 6 1 27 21 694 84% 1
2017/2018   27 0 0 2 1542' 10 4 5 3 0 3 0 14 7 348 75% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Eibar 27 0 0 2 1542' 10 4 5 3 0 3 0 14 7 348 75% 0
2016/2017   19 0 0 2 858' 8 1 2 1 0 4 0 10 3 305 68% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Eibar 18 0 0 2 757' 7 0 2 1 0 4 0 10 3 305 68% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Eibar 1 0 0 0 101' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   35 0 0 4 3018' 27 3 6 8 0 9 1 33 34 850 67% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Eibar 33 0 0 4 2765' 25 2 6 8 0 9 1 33 34 850 67% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Eibar 2 0 0 0 253' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Las Palmas 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   21 2 0 0 882' 3 8 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Girona 21 2 0 0 882' 3 8 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   30 1 0 0 1003' 6 4 3 0 1 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Girona 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Girona 30 0 0 0 1003' 6 4 3 0 1 - - - - - - -
2012/2013   10 0 0 0 266' 0 1 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Girona 10 0 0 0 266' 0 1 3 0 0 - - - - - - -
2011/2012   8 0 0 0 282' 0 1 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Girona 8 0 0 0 282' 0 1 3 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2