Marc Guehi vs Levi Colwill - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Defence
England England
Profil zawodnika
6
Defence
England England
Statystyki Marc Guehi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Puchar Anglii Europa Conference League Liga Mistrzów Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie U-21 EURO U-21 Toulon Tournament 1 Euro U-17 Mistrzostwa Świata U-17
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Levi Colwill, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Premier Reserve League Mecze towarzyskie Reprezentacje FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie Premier League Summer Series Euro
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Marc Guehi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   53 5 0 6 5103' 53 0 4 10 0 49 11 0 47 3462 90% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 3 1 0 0 391' 3 0 1 0 0 4 1 0 1 171 86% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 22 2 0 2 1980' 22 0 0 4 0 15 4 0 18 1064 85% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 14 1 0 1 1260' 14 0 0 2 0 17 5 0 18 1193 94% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 2 103 91% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 0 0 72 93% 0
Europa Conference League Crystal Palace 7 0 0 1 676' 7 0 1 2 0 8 0 0 6 572 90% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 1 0 0 1 96 96% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Crystal Palace 1 210' 1 0 1 0 0 0 0 51 88% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Anglia 1 0 0 2 90' 1 0 0 1 0 2 0 0 0 89 97% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Crystal Palace 1 136' 1 0 1 1 0 0 1 51 90% 0
2024/2025   49 3 0 3 4471' 49 0 1 10 1 19 7 0 38 2669 86% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 6 601' 6 0 1 1 0 0 4 374 84% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 35 3 0 2 3150' 35 0 0 9 1 16 7 0 27 1703 85% 1
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 4 221 90% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 4 0 0 1 360' 4 0 0 0 0 2 0 0 3 371 94% 0
2023/2024   26 0 0 1 2609' 25 1 4 2 0 5 0 0 30 1390 87% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 29 86% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 24 0 0 1 2429' 23 1 4 2 0 5 0 0 26 1266 87% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 2 180' 2 0 0 0 0 0 2 95 81% 0
2022/2023   43 1 0 0 3808' 40 1 1 8 0 13 6 19 36 1902 86% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 37 1 0 0 3420' 37 1 0 8 0 13 6 19 36 1902 86% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 4 178' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crystal Palace 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   43 4 0 0 3763' 41 1 0 4 0 14 7 14 42 2441 87% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 38 2 0 0 3313' 36 1 0 4 0 12 5 14 35 2278 87% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 4 2 0 0 360' 4 0 0 0 0 2 2 0 7 163 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crystal Palace 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   46 0 0 0 4311' 45 4 0 8 0 11 2 30 55 1574 78% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 3 0 0 0 312' 2 2 0 0 0 1 0 0 1 61 89% 0
Championship Championship Championship Swansea City 43 0 0 0 3999' 43 2 0 8 0 10 2 30 54 1513 78% 2
2019/2020   26 0 0 0 1703' 17 1 1 2 0 4 0 4 11 685 84% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chelsea Academy 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 18 0 0 0 1343' 13 1 1 1 0 4 0 4 11 685 84% 0
2018/2019   6 437' 4 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chelsea Academy 5 437' 4 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Levi Colwill
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 0 0 1 868' 8 0 1 4 0 1 0 0 8 649 86% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 127 90% 0
Premier Reserve League Chelsea Academy 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 44 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Anglia 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 1 103 92% 0
FIFA Club World Cup Chelsea 5 0 0 1 598' 5 0 1 3 0 1 0 0 6 375 93% 0
2024/2025   37 2 0 1 3420' 37 0 1 10 0 17 4 0 22 2862 90% 4
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 208 87% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 35 2 0 1 3240' 35 0 1 9 0 17 4 0 21 2560 90% 4
Europa Conference League Chelsea 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 94 94% 0
2023/2024   28 1 0 1 2987' 27 1 7 3 0 14 3 0 19 1625 85% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 95 84% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 6 0 0 0 681' 6 0 2 1 0 3 0 0 5 490 88% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 20 1 0 1 2142' 20 0 5 2 0 11 3 0 14 1040 83% 4
2022/2023   33 0 0 2 1954' 16 2 4 1 0 4 0 0 3 384 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 0 0 0 247' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 28 0 0 2 1497' 13 1 3 1 0 4 0 0 3 384 86% 0
2021/2022   37 2 0 1 2895' 29 1 3 5 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 35 2 0 1 2775' 28 1 3 5 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chelsea Academy 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
2019/2020   2 155' 0 0 2 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chelsea Academy 2 155' 0 0 2 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2